Справа № 351/2276/19
Номер провадження №3/351/1087/19
Іменем України
04 листопада 2019 року м.Снятин
Суддя Снятинського районного суду Івано-Франківської області Калиновський М.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Снятинського ВП Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що проживає АДРЕСА_1 , не працює,
за ст. 187 ч.2 КУпАП,-
У протоколі про адміністративне правопорушення АПР18 № 077230 від 01.10.2019р. зазначено, що ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 187 ч.2 КУпАП, а саме: перебуваючи під адміністративним наглядом згідно ухвали Снятинського районного суду від 29.05.2019р., 01.10.2019р. біля 10.00 год. знаходився в м. Снятин по вул. Винниченка, в кафе "Червона Рута", де продаються алкогольні напої на розлив, чим порушив вимоги п. 4 встановлених йому обмежень.
Згідно постанови Снятинського районного суду від 10.10.2019р. матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 187 ч.2 КУпАП повернуті для доопрацювання та належного оформлення, у зв'язку з тим, що у протоколі про адміністративне правопорушення не вказано свідків та не долучені їх пояснення, відповідні дозвола та ліцензії на продаж алкогольних напоїв у кафе "Червона Рута", а також нечитабельно зазначено місце проживання особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.
30.10.2019р. вказані матеріали справи повторно надійшли на адресу Снятинського районного суду, однак вказані в постанові суду від 10.10.2019р. недоліки Снятинським ВП Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області не виправлені.
Перевіривши та дослідивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до висновку, що провадження в справі слід закрити з наступних підстав.
Згідно ст.ст. 251, 252 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані на основі яких встановлюється наявність чи відсутність адміністративного правопорушення в діяннях винної особи. Докази оцінюються на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Згідно вимог частини 1 статті 245 Кодексу України про адміністративні правопорушення, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до статті 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Виходячи зі змісту статей 7, 254, 279 КУпАП розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється лише щодо правопорушника та в межах протоколу про адміністративне правопорушення.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю при відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Враховуючи те, що при складенні протоколу про адміністративне правопорушення прізвища, імена свідків не зазначено, відсутні докази щодо дозволу на продаж алкогольних напоїв у кафе "Червона Рута", тобто у діях ОСОБА_1 відсутні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 187 КУпАП, а тому, провадження по справі про притягнення його до адміністративної відповідальності слід закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.247 п.1, 284 КУпАП, -
Провадження у справі про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 187 КУпАП закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга подається до Івано-Франківського апеляційного суду через Снятинський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: підпис
Суддя Снятинського районного суду Калиновський М.М.