Ухвала від 30.10.2019 по справі 686/28613/19

Справа № 686/28613/19

Провадження № 1-кс/686/14957/19

УХВАЛА

30 жовтня 2019 року м.Хмельницький

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в режимі відеоконференції в залі суду в м.Хмельницькому матеріали за скагрою ОСОБА_3 щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР,

встановив:

22.10.2019 року на розгляд слідчому судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області надійшла скарга ОСОБА_3 від 15.10.2019 року щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР.

Судове засідання призначене на 30.10.2019 року на 12 год. 00 хв. не відбулось в зв'язку з технічними причинами.

За таких обставин слідчий суддя вважає, що розгляд скарги слід відкласти на іншу дату та час, повторно повідомити учасників процесу.

Згідно ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватись у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я, або з інших поважних причин, необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження, наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Ознайомившись з матеріалами скарги, в якій скаржник ОСОБА_3 зазначив, що на даний час перебуває у Державній установі «Райківецька виправна колонія №78» (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9), а тому з метою оперативності, забезпечення швидкого, повного та неупередженого розгляду вказаної скарги, її розгляд слід провести в дистанційному судовому засіданні в режимі відеоконференції з Державною установою «Райківецька виправна колонія №78» (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9).

Керуючись ст.336 КПК України, слідчий суддя -

постановив:

Призначити розгляд скарги ОСОБА_3 щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР, яку призначити до розгляду, та провести 18.11.2019 року об 11 год. 00 хв., у дистанційному судовому засіданні в режимі відеоконференції з Державною установою «Райківецька виправна колонія №78» (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9).

Доручити Державній установі «Райківецька виправна колонія №78» (начальнику установи) (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9) забезпечити проведення у вищевказаний час відеоконференції.

Доручити посадовим особам Державної установи «Райківецька виправна колонія №78» (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9) вручити скаржнику ОСОБА_3 пам'ятку про його процесуальні права та обов'язки, перевірити документи, що посвідчують його особу, та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.

Викликати в судове засідання учасників судового провадження.

Ознайомити скаржника ОСОБА_3 з даною ухвалою слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.

Копію ухвали для організації виконання надіслати начальнику Державної установи «Райківецька виправна колонія №78» (31356, Хмельницька область, с.Райківці, вул.Паркова, 9).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Попередній документ
85293701
Наступний документ
85293703
Інформація про рішення:
№ рішення: 85293702
№ справи: 686/28613/19
Дата рішення: 30.10.2019
Дата публікації: 22.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора; стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань