Ухвала від 10.10.2019 по справі 819/1420/15

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

Справа № 819/1420/15

10 жовтня 2019 року м.Тернопіль

Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Баранюк А.З., ознайомившись із матеріалами адміністративної справи фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Тернопільського окружного адміністративного суду від 15 червня 2015 року у справі №819/1420/15 позов задоволено частково. Скасоване податкове повідомлення-рішення форми «Р» від 31.12.2013 року № 0001692100 Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області на суму 170,00 грн. Скасовано податкове повідомлення-рішення форми «Р» від 19.02.2014 року № 0001042100 Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області на суму 4080,00 грн. Зобов'язано Тернопільську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління ДФС у Тернопільській області повернути фізичні особі - підприємцю ОСОБА_1 1080,00 грн. часткову суму добровільно сплачену ним по штрафних фінансових санкцій по податковому повідомленню-рішенню форми «Р» від 31.12.2013 року № 0001692100 та податковому повідомленню-рішенню форми «Р» від 19.02.2014 року № 0001042100 або зарахувати дану суму в рахунок майбутніх податкових платежів позивачем ОСОБА_1 .

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 вересня 2016 року у справі №876/7297/15 апеляційну скаргу Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області залишено без задоволення, а постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 15 червня 2015 року у справі №819/1420/15 без змін.

Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 24 вересня 2019 року касаційну скаргу Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області задоволено частково, постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 15 червня 2015 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 вересня 2016 року скасовано та направлено справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Адміністративна справа надійшла до Тернопільського окружного адміністративного суду 08.10.2019 року та за результатами автоматизованого розподілу судової справи між суддями передана для розгляду судді Баранюку А.З.

На підставі викладеного, керуючись статтями 248, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до провадження адміністративну справу 819/1420/15 позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, зобов'язання вчинити певні дії.

Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання на 12 листопада 2019 року о 10:00 год. в залі судового засідання Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою м.Тернопіль, вул.Кн.Острозького, 20.

Відповідно до статей 162-164 КАС України встановити:

- відповідачу 15-денний строк, з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву;

- позивачу 5-денний строк, з дня отримання відзиву на позов, для подання відповіді на відзив;

- в разі подання позивачем відповіді на відзив, відповідачу 5-денний строк з дня отримання відповіді на відзив для надання своїх заперечень.

Згідно із частинами третьою та четвертою статті 162 КАС України копія відзиву на позов (відповіді на відзив і заперечень) та доданих до нього документів повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам справи, а суду - доказ такого надіслання іншим учасникам справи.

Відповідно до частини четвертої статті 159 КАС України не подання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Зобов'язати відповідача подати суду докази разом із поданням відзиву.

Роз'яснити учасникам справи, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, що їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними (частини восьма, дев'ята статті 79 КАС України).

Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за веб-адресою https://adm.te.court.gov.ua/sud1970/gromadyanam/spravy/.

Копію ухвали направити учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності. Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. Заперечення на ухвалу суду в частині, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Баранюк А.З.

Копія вірна

Суддя Баранюк А.З.