Ухвала від 08.10.2019 по справі 727/10184/18

Ухвала

08 жовтня 2019 року

м. Київ

справа № 727/10184/18

провадження № 61-17787ск19

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Русинчука М. М. розглянув касаційні скарги ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду міста Чернівці від 16 травня 2019 року та постанову Чернівецького апеляційного суду від 03 вересня 2019 року в справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», третя особа - ОСОБА_1 , про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу, комісії і пені та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу та пені,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2019 року ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулись до Верховного Суду з касаційною скаргою на рішення Шевченківського районного суду міста Чернівці від 16 травня 2019 року та постанову Чернівецького апеляційного суду від 03 вересня 2019 року у вищевказаній справі.

Касаційні скарги подані у передбачений статтею 390 ЦПК України строк та відповідають вимогам статті 392 ЦПК України.

Відповідно до частини сьомої статті 394 ЦПК України за відсутності підстав для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження у справі, суддя-доповідач постановляє ухвалу про відкриття касаційного провадження у справі, в якій вирішує питання про витребування матеріалів справи.

Ураховуючи, що судом не встановлено підстав для залишення касаційних скарг без руху, відмови у відкритті провадження чи повернення касаційних скарг, зважаючи на те, що доводи касаційних скарг потребують перевірки матеріалами справи, наявні підстави для відкриття касаційного провадження та витребування зазначеної справи.

Керуючись статтями 389, 390, 392, 394, 395 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», третя особа - ОСОБА_1 , про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу, комісії і пені та за зустрічним позовом третьої особи ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу та пені за касаційними скаргами ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на рішення Шевченківського районного суду міста Чернівці від 16 травня 2019 року та постанову Чернівецького апеляційного суду від 03 вересня 2019 року.

Витребувати із Шевченківського районного суду міста Чернівці цивільну справу № 727/10184/18.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, в 10-денний строк з дня отримання ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М. М. Русинчук

Попередній документ
84845701
Наступний документ
84845703
Інформація про рішення:
№ рішення: 84845702
№ справи: 727/10184/18
Дата рішення: 08.10.2019
Дата публікації: 10.10.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (21.09.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 29.10.2019
Предмет позову: про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу, комісії і пені та зустрічним позовом про захист прав споживача фінансових послуг, стягнення суми грошового переказу та пені