Ухвала від 10.09.2019 по справі 140/1366/19

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про продовження процесуального строку

10 вересня 2019 рокуЛьвів№ 857/8058/19

Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:

судді-доповідача -Гуляка В. В.

суддів -Гудима Л. Я.

Коваля Р. Й.

розглянувши клопотання Головного управління ДФС у Волинській області про продовження процесуального строку для усунення недоліків апеляційної скарги на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 20 червня 2019 року у справі № 140/1366/19 за адміністративним позовом Приватного підприємства "Зовнішторгсервіс" до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправними та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді-доповідача Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2019 року апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Волинській області залишено без руху, у зв'язку з тим, що до апеляційної скарги не додано документа про сплату судового збору, та надано десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення вказаних недоліків .

Як слідує з повідомлення про вручення поштового відправлення із штриховим ідентифікатором № 7900727365776, копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху вручено скаржнику 14 серпня 2019 року.

На адресу Восьмого апеляційного адміністративного суду надійшло клопотання Головного управління ДФС у Волинській області про продовження строку для усунення недоліку апеляційної скарги.

Вказане клопотання обгрунтовано тим, що на разі усі рахунки ГУ ДФС у Волинській області заблоковані у зв'язку із безспірним списанням коштів на підставі рішень судів. Зазначене унеможливлює виконати вимоги суду у наданий термін. ГУ ДФС у Волинській області з метою відновлення руху коштів вживає відповідні заходи та дії та очікує на надходження бюджетних асигнувань для сплати судового збору. Тому, апелянт просить суд продовжити строк для усунення недоліку апеляційної скарги.

Вирішуючи подану заяву, суд апеляційної інстанції виходить з наступного.

Відповідно до ст.119 КАС України суд має встановлювати розумні строки для вчинення процесуальних дій. Строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню адміністративного судочинства.

Відповідно до частини другої статті 121 Кодексу адміністративного судочинства України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Враховуючи доводи особи, яка подал а апеляційну скаргу, щодо неможливості усунення недоліків апеляційної скарги в межах наданого суддею-доповідачем строку, суд вважає за необхідне продовжити строк для усунення недоліків апеляційної скарги на 10 днів з дня вручення копії цієї ухвали.

Керуючись статтею 121 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДФС у Волинській області про продовження процесуального строку на сплату судового збору за подання апеляційної скарги - задоволити.

Продовжити строк для усунення Головним управлінням ДФС у Волинській області недоліку апеляційної скарги на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 20 червня 2019 року у справі № 140/1366/19, зазначених в ухвалі судді-доповідача Восьмого апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2019 року, на 10 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В. В. Гуляк

судді Л. Я. Гудим

Р. Й. Коваль