Ухвала від 06.09.2019 по справі 520/3484/19

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

06 вересня 2019 р. Справа № 520/3484/19

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Панченко О.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали

за позовом ОСОБА_1

до Головного управління ДФС у Харківській області

провідшкодування заборгованості, компенсації, моральної коди, стягнення суми,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач - ОСОБА_2 , звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому, просить суд:

- зобов'язати відповідача відшкодувати позивачу загальну суму заборгованості, по невиплаченої пенсії 28920 гривень, на той час 5878,0 доларів США, а по курсу НБУ на день подання позову сума складає 158835,3 гри. (сто п'ятдесят вісім тисяч вісімсот тридцять п'ять гривень);

- відшкодувати позивачу 3% річних від цієї суми 28920 гривень , які підлягають стягненню в повному обсязі в сумі 9543,6 грн., що складає по курсу НБУ на той час 1939,74 доларів США, а по курсу НБУ, на день; подання позову - 52414,5грн. (п'ятдесят дві тисячі чотириста чотирнадцять гривень);

- відшкодувати позивачу моральну (немайнову) шкоду, розмір якої він оцінює в 5000 (п'ять тисяч) доларів США (по курсу НБУ на час подання адміністративного позову 135110 гривень (сто тридцять п'ять тисяч 110грн.);

- відшкодувати позивачу понесені ним витрати згідно з укладеною угодою на надання адвокатської допомоги в розмірі 10000 (десять тисяч гривень);

- стягнути загальну суму позову 356359,8грн. (триста п'ятдесят шість тисяч триста п'ятдесят дев'ять гривень) на користь держави з винних посадових осіб;

- стягнути з відповідача судовий збір у розмірі 8000 (восьми тисяч) грн.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 09.04.2019 року відмовлено у відкритті провадження у справі №520/3484/19.

Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 14.05.2019 року задоволено апеляційну скаргу ОСОБА_1 , скасовано ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 09.04.2019 року по справі №520/3484/19, а справу №520/3484/19 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у Харківській області про зобов'язання вчинити певні дії та стягнення коштів направлено для продовження розгляду до суду першої інстанції.

21.06.2019 р. зазначену справу відповідно до протоколу автоматичного розподілу справ між суддями передано у провадження судді Панченко О.В. в порядку, передбаченому ст. 18 КАС України.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 26.06.2019 року адміністративний позов залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 16.07.2019 року відкрито спрощене провадження у справі.

Відповідно положень ч.5 ст.262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Частиною 6 ст.260 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі.

Враховуючи викладені обставини, суд доходить висновку про необхідність призначення справи у відкритому судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 168, 171, 173, 241, 243, 248, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

1. Призначити проведення підготовчого провадження у відкритому судовому засіданні за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС в Харківській області про відшкодування заборгованості, стягнення суми та компенсації моральної шкоди, на 10 вересня 2019 року о 14:00 в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: 61022, м.Харків, майдан Свободи, 6, зал №3.

2. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі знаходиться за посиланням: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/.

3. Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

4. Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права та обов'язки, визначені ст.ст. 44, 47, 51, 131 Кодексу адміністративного судочинства України.

5. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Панченко

Попередній документ
84098717
Наступний документ
84098719
Інформація про рішення:
№ рішення: 84098718
№ справи: 520/3484/19
Дата рішення: 06.09.2019
Дата публікації: 11.09.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби