Ухвала від 15.08.2019 по справі 807/757/17

УХВАЛА

15 серпня 2019 року

м. Київ

справа № 807/757/17

адміністративне провадження № К/9901/23113/19

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Юрченко В.П.,

суддів: Васильєвої І.А., Пасічник С.С.,

перевіривши касаційну скаргу Головного управління ДФС у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19.12.2018 та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26.06.2019 у справі № 807/757/17 за позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Тячівському районі Головного управління ДФС у Закарпатській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

УСТАНОВИВ:

14.08.2019 до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду надійшла дана касаційна скарга, яка була подана через відділення поштового зв'язку 12.08.2019.

У зв'язку з пропуском строку на касаційне оскарження рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19.12.2018 та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26.06.2019 у справі № 807/757/17, скаржник звернувся до суду касаційної інстанції із клопотанням про його поновлення, проте не зазначив жодних обставин, що зумовили його пропуск.

Відповідно до вимог частини третьої статті 332 КАС України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 329 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції із заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Також, всупереч вимог частини четвертої статті 330 КАС України до вказаної касаційної скарги заявником не додано документ про сплату судового збору, який відповідно до статті 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду встановлений у розмірі 200 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Таким чином, Головному управління ДФС у Закарпатській області за подання касаційної скарги на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19.12.2018 та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26.06.2019 у справі № 807/757/17 необхідно сплатити судовий збір в розмірі (640 грн. 00 коп. * 200%) = 1280 грн. 00 коп.

Виходячи з наведеного, касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк скаржнику для усунення зазначених недоліків.

Керуючись статтями 169, 329, 330, 332 КАС України,

УХВАЛИВ:

Визнати неповажними підстави пропуску строку на касаційне оскарження рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19.12.2018 та постанови Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26.06.2019 у справі № 807/757/17.

Залишити без руху касаційну скаргу Головного управління ДФС у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 19.12.2018 та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 26.06.2019 у справі № 807/757/17.

Надати Головному управління ДФС у Закарпатській області строк для усунення недоліків касаційної скарги - 10 днів з моменту отримання цієї ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

...........................

...........................

...........................

В.П. Юрченко

І.А. Васильєва

С.С. Пасічник ,

Судді Верховного Суду

З оригіналом згідно, помічник судді В.І. Кобан