Ухвала від 22.07.2019 по справі 280/778/19

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

22 липня 2019 року м. Дніпросправа № 280/778/19

Суддя Третього апеляційного адміністративного суду Білак С.В. перевіривши матеріали справи та апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року у справі №280/778/19 (головуючий суддя у 1 інстанції - Калашник Ю.В.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “СМУ-1 Запорізький Коксохимремонт” до Головного управління ДФС у Запорізькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

03.06.2019 року до Третього апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа №280/778/19 з апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року.

Ухвалою судді Третього апеляційного адміністративного суду від 10.06.2019 року апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Запорізькій області залишено без руху, встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху шляхом надіслання на адресу Третього апеляційного адміністративного суду документу про сплату судового збору.

Ухвалою судді Третього апеляційного адміністративного суду від 02.07.2019 року клопотання Головного управління ДФС у Запорізькій області задоволено. Продовжено строк дії ухвали суду від 10.06.2019 року про залишення без руху апеляційної скарги Головного управління ДФС у Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року у справі №280/778/19.

У встановлений судом строк від скаржника надійшло клопотання про продовження строку на усунення недоліків апеляційної скарги. В обґрунтування клопотання зазначено, що на теперішній час у нього відсутні кошти у достатній кількості на сплату судового збору, на підтвердження чого надано виписку на рахунку.

Розглянувши зазначене клопотання суд вважає, що воно підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Положеннями ч.2 ст.298 та ч.2 ст.196 КАС України передбачено, що строк на усунення недоліків апеляційної скарги не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали залишення апеляційної скарги без руху.

Відповідно до ч.1 ст.121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Враховуючи викладені апелянтом обставини, суд вважає за можливе продовжити строк на усунення недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про продовження строку на усунення недоліків.

Керуючись ст.121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДФС у Запорізькій області - задовольнити.

Продовжити строк дії ухвали суду від 10.06.2019 року про залишення без руху апеляційної скарги Головного управління ДФС у Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 22 квітня 2019 року у справі №280/778/19, надавши термін для усунення недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про продовження строку на усунення недоліків.

Після усунення недоліків апеляційної скарги у строк, встановлений судом, вона вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.

Роз'яснити скаржнику, що при невиконанні вимог ухвали від 10.06.2019 року апеляційна скарга повертається особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя С.В. Білак