Справа № 740/815/18
Провадження № 2/740/31/19
( вступна та резолютивна частини)
10 липня 2019 року м.Ніжин
Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі:
головуючої- судді Ковальової Т.Г.,
за участю секретаря - Кононяко С.А.,
позивача - ОСОБА_1 ,
представника позивача - адвоката Самойленка М.Д.,
представника відповідача - ПАТ«Чернігівобленерго»- Жили О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго» (далі - ПАТ), третя особа на стороні відповідача - Ніжинський район електричних мереж публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго» (далі - Ніжинський РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго»), про захист прав споживачів, стягнення матеріальної та моральної шкоди,
Відповідно до положень статей 259, 268 ЦПК України суд проголошує вступну та резолютивну частини рішення, повідомивши, що повне рішення буде складено 12.07.2019 року.
Керуючись ст. 714 ЦК України, Законом України «Про електроенергетику», Правилами користування електричної енергією, затверджених постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31 липня 1996 року №28, ст.ст. 89, 141, 263-265 ЦПК України, суд
Позовні вимоги ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго», третя особа на стороні відповідача - Ніжинський район електричних мереж публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго», про захист прав споживачів, стягнення матеріальної та моральної шкоди задовольнити частково.
Стягнути з публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго», адреса: м.Чернігів, вул.Горького, 40, р/р НОМЕР_1 в філії Чернігівське облуправління АТ «Державний ощадний банк України», МФО 353553, код ЄДРПОУ 14254603, на користь ОСОБА_1 , адреса: АДРЕСА_1 , сплачені кошти за невиконані роботи за договором №118 від 01.04.2016 про виконання робіт в сумі 522 (п'ятсот двадцять дві) грн. 44 коп.
В задоволенні позовних вимог в іншій частині відмовити.
Стягнути з публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго», адреса: м.Чернігів, вул.Горького, 40, р/р НОМЕР_1 в філії Чернігівське облуправління АТ «Державний ощадний банк України», МФО 353553, код ЄДРПОУ 14254603, на користь держави 5 (п'ять) грн. 67 коп. витрат по сплаті судового збору.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до п.15 п.п.15.5 перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через суд першої інстанції.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Головуюча суддя Ковальова Т.Г.