Справа № 420/3588/19
12 липня 2019 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Радчук А.А., вивчивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного територіального управління юстиції в Одеській області (65000, м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34, код ЄДРПОУ 34929741) про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання видати наказ та стягнення коштів, -
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного територіального управління юстиції в Одеській області в якому позивач просила:
визнати протиправною бездіяльність Головного територіального управління юстиції в Одеській області, що полягала у безпідставному поверненні заяви про виплату винагороди від 28.03.2019 року за виконавчим провадженням № 57604957, невидачі наказу про виплату винагороди за виконавчим провадженням № 57604957 та невиплаті у повному обсязі винагороди державному виконавцю Крамаренко ОСОБА_2 Петрівні Головному державному виконавцю головним державним виконавцем Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса Головного територіального управління юстиції в Одеській області відповідно до вимог ст. 13 Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”, та п. 2 Порядку виплати винагороди державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця;
зобов'язати Головне територіальне управління юстиції в Одеській області (вулиця Богдана Хмельницького, 34, Одеса, Одеська область, 65000, ідентифікаційний код 34889877) видати наказ про виплату винагороди по виконавчому провадженню № 57604957 та стягнути кошти за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду державного бюджету, що формується з коштів виконавчого збору, стягнутого державними виконавцями у поточному році з боржників, на користь ОСОБА_1 , (ІПН НОМЕР_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 ) кошти за заявою про виплату винагороди від 28.03.2019 за виконавчим провадженнями за номерами АСВП № 57604957 на суму 5465,65 грн. (п'ять тисяч чотириста шістдесят п'ять гривень 65 коп.) з утриманням прибуткового податку та інших обовязкових платежів.
Ухвалою суду від 24.06.2019 року позовна заява була залишена без руху, а позивачу наданий строк на усунення недоліків.
Недоліки позовної заяви позивачем було усунуто у повному обсязі.
Адміністративний позов поданий особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність із додержанням вимог ст. ст. 160, 161, 171 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС України).
Адміністративний позов підсудний Одеському окружному адміністративному суду, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст. 169 КАС України, а також підстав для відмови у відкритті провадження у справі згідно зі ст. 170 КАС України не встановлено.
З наведених підстав суддя вважає за можливе прийняти даний адміністративний позов до розгляду та відкрити провадження у справі.
Відповідно до ч. 2, 6 ст. 12 КАС України та з урахуванням зазначених у ч. 3 ст. 257 КАС України критеріїв, які суд враховує при прийнятті питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження, суд дійшов висновку, що дана справа може бути розглянута за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 12, 160, 161, 171, 248, 257-261 КАС України, суддя,-
Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного територіального управління юстиції в Одеській області (65000, м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34, код ЄДРПОУ 34929741) про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання видати наказ та стягнення коштів та відкрити провадження по справі.
Призначити справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Призначити перше судове засідання на 24.07.2019 року об 11 годині 00 хвилин у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зал судових засідань № 12 (другий поверх).
Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.162 КАС України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 3 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України).
Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копію якого одночасно з поданням до суду повинні бути надіслані іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Веб-адреса сторінки Одеського окружного адміністративного суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://adm.od.court.gov.ua.
Копію ухвали направити учасникам справи.
Повідомити відповідача, що у відповідності до положень п. 12 ч. 9 ст. 171 КАС України копію адміністративного позову з додатками він може отримати лише безпосередньо у суді.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Ухвала набирає законної сили в порядку і строки, встановлені ст.256 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності (п. 5 ч. 1 ст. 294 КАС України) в порядку та строки встановлені ст. ст. 293-295 КАС України. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.А. Радчук