справа №1340/4728/18
12 липня 2019 року
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Качур Р.П. одержала матеріали адміністративної справи № 1340/4728/18 за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (79019, м. Львів, пр. Чорновола, 4) про визнання протиправними дій відповідача, -
ОСОБА_1 звернувся до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання протиправними дій відповідача щодо державної реєстрації земельної ділянки ДА060378Б пл. 2,86 га, та державної реєстрації земельної ділянки за наказом Господарського суду № 5/79 від 13.10.1994 та зобов'язання провести державні реєстрації земельних ділянок та видати накази витяги з державного земельного кадастру про земельні ділянки.
Підставою позову зазначено невиконання відповідачем наказу господарського суду № 5/79 від 13.10.1994, незаконне втручання відповідача у право власності земельною ділянкою ДА060378Б, пл. 2,86 га, невиконання рішень Європейського суду, порушення ст. 13, п. 1 ст. 6, ст. 1 Протоколу Європейської Конвенції про права людини.
Ухвалою суду від 16.10.2018 провадження у справі відкрито за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 06.12.2018 у задоволенні клопотання відповідача про закриття провадження у справі відмовлено.
Ухвалою суду від 06.12.2018 позовну заяву залишено без розгляду в частині позовних вимог.
Ухвалою суду від 20.12.2018 позовну заяву залишено без розгляду в частині позовних вимог про визнання протиправною відмови Головного управління Держгеокадастру у Львівській області здійснити державну реєстрацію земельної ділянки по наказу Господарського суду Львівської області № 5/79 від 13.10.1994 і зобов'язання провести державні реєстрації земельних ділянок, визнання бездіяльності і протиправними дій відповідача щодо державної реєстрації і видачі витягу земельної ділянки ДА060378Б пл. 2,85 га.
Ухвалою суду від 20.12.2018 провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання протиправними дій та бездіяльності - закрито.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 07.05.2019 апеляційну скаргу ОСОБА_1 задоволено частково, ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 20.12.2018 про залишення позовної заяви без розгляду в частині позовних вимог у справі № 1340/4728/18 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання протиправними дій і бездіяльності скасовано та направлено справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.
На виконання приписів ст. 31 Кодексу адміністративного судочинства України та за результатами автоматизованого розподілу справ між суддями, згідно з Витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, справу передано для розгляду судді Качур Р.П. 11.07.2019.
Керуючись ст.ст. 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Продовжити розгляд адміністративної справи № 1340/4728/18 за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (79019, м. Львів, пр. Чорновола, 4) про визнання протиправними дій відповідача.
2. Призначити підготовче судове засідання 31 липня 2019 року о 15:00 год.яке відбудеться у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м.Львів, вул.Чоловського, 2, 1-й поверх, зал засідань № 10).
3. Справа розглядатиметься судом у складі головуючого судді Качур Р.П. одноособово.
4. Копію ухвали суду надіслати учасникам справи.
5. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://adm.lv.court.gov.ua/sud1370/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає
Суддя Качур Р.П.