Провадження № 22-ц/803/6739/19 Справа № 213/4098/18 Суддя у 1-й інстанції - Соловйова Л. Я. Суддя у 2-й інстанції - Зубакова В. П.
10 липня 2019 року м. Кривий Ріг
Справа № 213/4098/18
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді - Зубакової В.П.
суддів - Барильської А.П., Бондар Я.М.,
вислухавши доповідь судді - доповідача Зубакової В.П. про ухвалення за ініціативою суду додаткового рішення у цивільній справі по апеляційним скаргам позивачки ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Гузєв Ігор Григорович, та відповідача Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 14 травня 2019 року, яке ухвалене суддею Соловйовою Л.Я. у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та повне судове рішення складено 16 травня 2019 року, -
Постановою Дніпровського апеляційного суду від 09 липня 2019 року частково задоволено апеляційну скаргу позивачки ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Гузєв Ігор Григорович, та залишено без задоволення апеляційну скаргу відповідача Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 14 травня 2019 року
Рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 14 травня 2019 року змінено, збільшено розмір моральної шкоди, стягнутої з Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», на користь ОСОБА_1 з 80 000,00 гривень до 200 000 (двісті тисяч) гривень 00 (нуль) копійок, без утримання податку з доходів фізичних осіб та інших обов'язкових платежів.
Рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 14 травня 2019 року змінено, збільшено розмір стягнутого з Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» на користь держави судового збору з 800 гривень 00 копійок до 2000 (дві тисячі ) гривень 00 (нуль) копійок.
В іншій частині рішення суду залишено без змін.
Відповідно до ст. 270 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи ухвалити додаткове рішення.
У разі необхідності суд може викликати сторони або інших учасників справи в судове засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
Як вбачається з матеріалів справи, при прийнятті постанови Дніпровського апеляційного суду від 09 липня 2019 року не вирішено питання щодо особи з якої підлягає стягнення судового збору за апеляційну скаргу позивача, що потребує ухвалення додаткового рішення, та, оскільки характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін, колегія суддів не вбачає необхідності для виклику учасників справи у судове засідання та проводить до висновку про розгляд справи без проведення судового засідання, за наявними матеріалами справи.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
Призначити питання про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі по апеляційним скаргам позивачки ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Гузєв Ігор Григорович, та відповідача Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» на рішення Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 14 травня 2019 року, яке ухвалене суддею Соловйовою Л.Я. у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та повне судове рішення складено 16 травня 2019 року до розгляду на 11 липня 2019 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду (м. Кривий Ріг, пр-кт Героїв-підпільників, 31) без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами.
Головуючий:
Судді: