(скорочене рішення)
08 липня 2019 р. Справа № 2040/5171/18
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Калиновського В.А.,
Суддів: Калитки О. М. , Мельнікової Л.В. ,
за участю секретаря судового засідання Ковальчук А.С
позивач ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 23.05.2019 року, головуючий суддя І інстанції: Шляхова О.М., м. Харків по справі № 2040/5171/18
за позовом ОСОБА_1
до Шевченківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова
про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,
Відповідно до ст. ст. 243, 250 Кодексу адміністративного судочинства України оголосити вступну та резолютивну частину постанови, повний текст якої буде складено протягом п'яти днів, суд, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення.
Ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 23.05.2019 року по справі № 2040/5171/18 змінити з мотивів прийняття прийнятого судом рішення.
.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню, крім випадків, передбачених п. 2 ч. 5 ст. 328 КАС України.
Головуючий суддя Калиновський В.А.
Судді Калитка О.М. Мельнікова Л.В.