Ухвала від 26.06.2019 по справі 191/2442/19

Справа № 191/2442/19

Провадження № 2-а/191/27/19

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

"26" червня 2019 р. м. Синельникове

Суддя Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області Твердохліб А.В., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до поліцейського Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Водяницького Миколи Олександровича про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,-

ВСТАНОВИВ:

25.06.2019 року до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до поліцейського Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Водяницького Миколи Олександровича про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Відповідно до ч. 2 ст. 171 КАС України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження у справі.

Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст. 160 КАС України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження у адміністративній справі не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у даній справі.

Під час відкриття провадження у справі суддя вирішив, що вказаний спір підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.

Позивачем до позовної заяви не додано заяв чи клопотань, які потребують вирішення без виклику (повідомлення) сторін під час відкриття провадження.

Керуючись ст.ст.160,161,171, КАС України, суддя -

ПОСТАНОВИВ :

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі №191/2442/19 за адміністративним ОСОБА_1 до поліцейського Синельниківського ВП ГУНП в Дніпропетровській області Водяницького Миколи Олександровича про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення.

Підготовче судове засідання призначити на 11 годин 30 хвилин 26 липня 2019 року в приміщенні Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Розгляд справи здійснювати суддею одноособово.

В підготовче судове засідання викликати учасників справи.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі та судові повістки надіслати учасникам справи.

Відповідачу одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Позивачу в підготовче судове засідання надати письмове підтвердження про те, що ним не подано іншого позову(позовів) до цього ж самого відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Відповідач має право надіслати до суду у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення йому ухвали про відкриття провадження у справі відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а позивачу копію відзиву та доданих до нього документів. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Роз'яснити сторонам у справі, що відповідно до ч. 3 ст. 79 КАС України відповідач повинен подати суду докази разом з поданням відзиву.

Ухвала може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності безпосередньо до апеляційного адміністративного суду Дніпропетровської області або через Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

В іншій частині ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя: А. В. Твердохліб

Попередній документ
82651689
Наступний документ
82651691
Інформація про рішення:
№ рішення: 82651690
№ справи: 191/2442/19
Дата рішення: 26.06.2019
Дата публікації: 01.07.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху