Справа № 3-312/10
іменем України
02 лютого 2010 року м. Донецьк
Суддя Будьоннівського районного суду м. Донецька Сенчишин Ф.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріли, що надійшли від Будьоннівського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , який народився 04 лютого 1961 року в м. Донецьку, мешкає за адресою: м. Донецьк, вул. Незавісімості , б. 15, кв. 32, приватного підприємця,
за ч. 1 ст. 195-2 КУпАП,
ОСОБА_1, порушивши вимоги п. 16 Положення про порядок продажу, придбання реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 706 від 07 вересня 1993 року, 15 грудня 2009 року о 12 год. 00 хв. за місцем проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 , б. 15, кв. 32, зберігав газовий пістолет ПГШ-790, 9 мм, № КО046489, щодо якого після 11 жовтня 2009 року не продовжив термін дозволу на зберігання.
ОСОБА_1 в судовому засіданні визнав факт вчинення правопорушення, пояснив що просто забув продовжити дозвіл на зберігання газового пістолету.
Дослідивши докази та оцінивши їх за внутрішнім переконанням в сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, суд дійшов висновку, що факт вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення внаслідок винних дій останнього повністю підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами, що узгоджуються між собою та не викликають у суду сумнівів щодо їх достовірності та об'єктивності:
- протоколом про адміністративне правопорушення, який оформлений повноважною особою згідно вимог КУпАП і ОСОБА_1 підписаний без зауважень;
- протоколом вилучення газового пістолету;
- наданими одразу після виявлення правопорушення письмовими поясненнями ОСОБА_1, які узгоджуються з її поясненнями, наданими в судовому засіданні.
Суд кваліфікує дії ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 195-2 КУпАП, оскільки він порушив порядок реєстрації газових пістолетів.
Накладаючи на ОСОБА_1 адміністративне стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, істотність наслідків вчиненого правопорушення. За перелічених фактичних обставин, суд дійшов переконання, що необхідним та достатнім для виховання ОСОБА_1 в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами, є адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян без конфіскації газового пістолету.
Керуючись ст.ст. 33-35, 252, 283, 284 КУпАП, суд -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 195-2 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 51 (п'ятдесяти однієї) гривні штрафу без конфіскації газового пістолету.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Донецької області через Будьоннівський районний суд м. Донецька протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: