Ухвала від 18.06.2019 по справі 818/2235/18

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

"18" червня 2019 р. Справа № 818/2235/18

Сумський окружний адміністративний суд у складі судді Кравченка Є.Д., розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні суду в м. Суми заяву фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про виправлення описок у виконавчих листах по справі за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Сумській області про скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 16.08.2018 по справі № 818/2235/18 адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Сумській області про скасування постанови - задоволено частково. Скасовано постанову Управління Держпраці у Сумській області від 11.05.2015 № СМ334/184/АВ/П/ТД-ФС про накладення штрафу на фізичну особу - підприємця ОСОБА_1 у розмірі 111690 грн. Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Управління Держпраці у Сумській області (вул. Горького, 28Б, м. Суми, 40004, код ЄДРПОУ 39857622) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) в рахунок повернення судового збору 1 116,91 (одну тисячу сто шістнадцять грн. 91 коп.) грн., а також витрати на правничу допомогу адвоката у розмірі 2000 (дві тисячі) грн. В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Додатковим рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 10.10.2018 стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Управління Держпраці у Сумській області (вул. Горького, 28Б, м. Суми, 40004, код ЄДРПОУ 39857622) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) витрати на правничу допомогу адвоката у розмірі 1200 (одна тисяча двісті) грн. 00 коп.

23.04.2019 Сумським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист по справі № 818/2235/18 про стягнення в рахунок повернення судового збору 1116,91 грн., витрат на правничу допомогу адвоката у розмірі 2000,00 грн. та виконавчий лист по справі № 818/2235/18 про стягнення витрат на правничу допомогу адвоката у розмірі 1200 грн. 00 коп.

03.06.2019 від позивача до суду надійшла письмова заява про виправлення описок у виконавчих листах Сумського окружного адміністративного суду від 23.04.2019 по справі № 818/2235/18.

Ухвалою Сумського окружного адміністративного суду від 12.06.2019 дану заяву призначено до судового розгляду на 18.06.2019.

Заявник в судове засідання не з'явився, про день, час і місце розгляду заяви повідомлений належним чином, просив розглянути заяву без його участі.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про день, час і місце розгляду заяви повідомлений належним чином.

Відповідно до ч. 1, 4 ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України, суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою відео- та (або) звукозаписувального технічного засобу в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. У разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, вивчивши матеріали заяви та додані до неї документи, вважає за необхідне виправити помилку у виконавчих листах від 23.04.2019, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1, 3 ст. 374 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.

Судом встановлено, що у виконавчих листах по справі № 818/2235/18, виданих 23.04.2019 Сумським окружним адміністративним судом, допущено описку, а саме неправильно зазначено адресу стягувача: АДРЕСА_2 , замість правильної: АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 .

Враховуючи вищевикладене, суд вважає необхідним виправити описки у виконавчих листах, виданих 23.04.2019 Сумським окружним адміністративним судом по справі № 818/2235/18.

Керуючись ст. ст. 256, 295, 374 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про виправлення описок у виконавчих листах по справі № 818/2235/18 - задовольнити.

Виправити описку, допущену у виконавчому листі, виданому 23.04.2019 Сумським окружним адміністративним судом по справі № 818/2235/18 про стягнення в рахунок повернення судового збору 1116,91 грн., витрат на правничу допомогу адвоката у розмірі 2000,00 грн., зазначивши правильну адресу стягувача: АДРЕСА_5 замість неправильної: АДРЕСА_6 , Сумська область, 42200.

Виправити описку, допущену у виконавчому листі, виданому 23.04.2019 Сумським окружним адміністративним судом по справі № 818/2235/18 про стягнення витрат на правничу допомогу адвоката у розмірі 1200 грн. 00 коп., зазначивши правильну адресу стягувача: АДРЕСА_3 , АДРЕСА_4 замість неправильної: АДРЕСА_6 , 84, м. Лебедин, Сумська область, 42200.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного тексту ухвали. Апеляційні скарги до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подаються через Сумський окружний адміністративний суд.

Суддя Є.Д. Кравченко