14 червня 2019 р.Справа № 480/4511/18
Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Судді-доповідача: Ральченка І.М.,
Суддів: Бершова Г.Є. , Катунова В.В. ,
розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 21.03.2019 року по справі № 480/4511/18
за позовом Публічного акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання"
до Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби , Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби
про скасування вимоги в частині,
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 21.03.2019 року відмовлено у задоволенні адміністративного позову Публічного акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" до Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби , Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування вимоги в частині .
На зазначене рішення Публічним акціонерним товариством "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" подано апеляційну скаргу.
Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 24.05.2019 року зазначена апеляційна скарга залишена без руху та надано строк для усунення недоліків скарги.
11.06.2019 року на виконання ухвали Другого апеляційного адміністративного суду від 24.05.2019 року позивачем надано квитанцію про сплату судового збору.
Враховуючи, що вимоги ухвали про залишення апеляційної скарги без руху виконані, недоліки усунені, перешкод для прийняття апеляційної скарги Другим апеляційним адміністративним судом та відкриття апеляційного провадження не встановлено.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження (ст. 299 КАС України).
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.
Керуючись ст. ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 21.03.2019 року по справі № 480/4511/18 за позовом Публічного акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання" до Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби , Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про скасування вимоги в частині.
Встановити учасниками справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи протягом 10 днів від дати отримання копії ухвали.
Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач І.М. Ральченко
Судді Г.Є. Бершов В.В. Катунов