Справа №3-216/10
05 березня 2010р Суддя Чорноморського районного суду
Автономної Республіки Крим Дядіченко С.В.
розглянувши матеріали, що надійшли від Євпаторійського територіального відділу Східно-Чорноморського державного комітету рибного господарства про притягання до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1
по ст.164 ч.1 КУпАП, суд
17.02.10р. в 11-15г. в смт. Чорноморське, бухта „Вузька”, ОСОБА_2 здійснював незаконну торгівлю свіжою рибою „Пеленгас” загальною вагою 50 кілограмів без державної реєстрації, патенту приватного підприємця, тобто займався господарською діяльністю без відповідних документів дозвільного характеру чим порушив ст. 3 Закону України „Про підприємництво” та постанову КМУ України від 01.07.2004 року №1821. Тим самим ОСОБА_2 скоїв правопорушення, передбачене ст.164 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_2 в суд не з'явився, про час і місце розгляду справи був сповіщений у встановленому законом порядку, відповідно до ст. 268 КУпАП, суддя вважає можливим розглянути адміністративний матеріал у відсутності правопорушника. У матеріалах справи знаходиться заява правопорушника про розгляд справи у її відсутності.
Провина правопорушника підтверджується протоколом № 003202/75 від 17.02.2010р.
Суд, керуючись ст.164 ч.1 КУпАП, суд
Визнати ОСОБА_2 винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст.164 ч.1 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 (триста сорок) грн. з конфіскацією.
Вилучену свіжу рибу „пеленгас”, загальною вагою 50 кілограм, що знаходиться на зберіганні у ОСОБА_2 який проживає за адресою: АДРЕСА_1 - конфіскувати та знищити.
Виконання постанови у частині конфіскації покласти на Чорноморський ВДВС РУЮ в АР Крим
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови у порядку передбаченому ст.287-295 КУпАП.
Суддя: Дядіченко С.В.