Ухвала від 23.05.2019 по справі 420/2788/19

Справа № 420/2788/19

УХВАЛА

23 травня 2019 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Корой С.М., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Управління соціального захисту населення в Суворовському районі м. Одеси про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Управління соціального захисту населення в Суворовському районі м. Одеси про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою суду від 08.05.2018р. адміністративний позов залишено без руху, а також встановлено позивачу строк на усунення недоліків позовної заяви.

23.05.2019 року від ОСОБА_1 надійшла заява про повернення позовної заяви, у зв'язку з неможливістю усунення недоліків позову.

Відповідно до п.2 ч.4 ст.169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач до відкриття провадження в адміністративній справі подав заяву про її відкликання.

На підставі встановленого, згідно із зазначеними вище приписами КАС України суд дійшов висновку, що адміністративний позов підлягає поверненню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 169, 295, 297 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 , яка діє в своїх інтересах та інтересах неповнолітнього ОСОБА_2 до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради, Управління соціального захисту населення в Суворовському районі м. Одеси про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії- повернути позивачу.

Направити позивачеві копію цієї ухвали разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами. Копія позовної заяви залишається в суді.

Ухвала підлягає оскарженню у встановлений статтями 295, 297 та Перехідних положень КАС України строк і порядок.

Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 256 КАС України.

Суддя Корой С.М.

Попередній документ
81914824
Наступний документ
81914828
Інформація про рішення:
№ рішення: 81914827
№ справи: 420/2788/19
Дата рішення: 23.05.2019
Дата публікації: 27.05.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; соціального захисту (крім соціального страхування), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (23.05.2019)
Дата надходження: 03.05.2019
Предмет позову: про визнання неправомірними дій щодо відмови та зупиненні виплати щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання