Постанова від 23.04.2019 по справі 1540/3517/18

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

23 квітня 2019 р.м.ОдесаСправа № 1540/3517/18

Головуючий в 1 інстанції: Тарасишина О.М.

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді: Потапчука В.О.

суддів: Шляхтицького О.І. , Семенюка Г.В.

при секретарі Андрушкевич М.Г.

за участю представника скаржника ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 жовтня 2018 року прийнятого у письмовому провадженні (судя:Тарасишина О.М.) за правилами загального позовного провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі про зобов'язання зарахувати стаж роботи

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 243 КАС України у виняткових випадках залежно від складності справи складення рішення, постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як десять, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - п'ять днів з дня закінчення розгляду справи. Судове рішення, що містить вступну та резолютивну частини, має бути підписане всім складом суду і приєднане до справи.

Керуючись ст.ст. 316, 322, 325 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі - залишити без задоволення.

Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 жовтня 2018 року прийнятого у письмовому провадженні (судя:Тарасишина О.М.) за правилами загального позовного провадження у справі за позовом ОСОБА_3 до Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі про зобов'язання зарахувати стаж роботи - залишити без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення.

Головуючий суддя Потапчук В.О.

Судді Шляхтицький О.І. Семенюк Г.В.

Попередній документ
81397948
Наступний документ
81397950
Інформація про рішення:
№ рішення: 81397949
№ справи: 1540/3517/18
Дата рішення: 23.04.2019
Дата публікації: 26.04.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл