справа № 2-908/2010р.
25 лютого 2010 року Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області
в складі: головуючого- судді Ковальової О.Б.
при секретарі - Спіциній О.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті ОСОБА_1 цивільну справу за позовом ОСОБА_2
до ОСОБА_3
про розірвання шлюбу, -
позивач звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем.
Позов мотивує тим, що 19.10.1991 року зареєстрували шлюб з відповідачем.
Від спільного життя мають неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.
З березня 2009 року їх подружні стосунки припинені, сімейне життя не склалося, оскільки у них різні характери та різні погляди на шлюб та сім'ю . Все це призвело до взаємного відчудження, примирення вважає неможливим.
В судовому засіданні позовні вимоги позивач підтримала повністю з підстав зазначених в позові, пояснивши, що з березня 2009 року подружні стосунки припинили. Вона намагалася досягнути примирення, але все безрезультатно.
Відповідач про день, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Про причини неявки суд не повідомив. Надав до суду заяву про розгялд справи у його відсутність. Суд з врахуванням думки позивача ухвалив провести заочний розгляд справи на підставі наявних у справі доказів та ухвалити заочне рішення. відповідно до ст., ст.224 - 226 ЦПК України.
Заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Дані правовідносини регулюються ст., ст.110, 112 Сімейного кодексу України. Судом встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 19 .10.1991 року, мають неповнолітнього сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який після розірвання шлюбу буде проживати з позивачкою.
Подружнє життя припинили з березня 2009 року, через постійні непорозуміння, які виникали в сім'ї та втрату взаєморозуміння. Позивачка примирення вважає не можливим.
Спору про поділ майна немає. Шлюб у сторін перший.
Суд вважає, що при даних обставинах шлюб носить формальний характер, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу, суперечить інтересам сторін.
Витрати при реєстрації розірвання шлюбу, суд вважає за необхідне віднести на дві сторони.
Керуючись ст., ст.110, 112 Сімейного Кодексу України, ст., ст.10, 11, 60, 209, 212-215, 218, 224 - 226, 228 ЦПК України, суд, -
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 19 жовтня 1991 року в Палаці урочистих подій м. Олександрії Кіровоградської області, актовий запис № 910.
Стягнути при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу з ОСОБА_2 та з ОСОБА_3 - по 9,00 грн. з кожного..
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Кіровоградської області через Олександрійський міськрайонний суд, або оскаржується в порядку встановленому ч.4 ст.295 ЦПК України.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя : /ОСОБА_1/