Ухвала від 15.04.2019 по справі 303/2246/19

Справа № 303/2246/19

Провадження № 1-кс/303/1052/19

УХВАЛА

Іменем України

15 квітня 2019 року м.Мукачево

Слідчий суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянув у судовому засіданні в залі суду в м.Мукачево клопотання слідчого СВ Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 по кримінальному провадженню № 12019070040000771 від 06 квітня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.128 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, -

ВСТАНОВИВ:

Клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів відповідає вимогам ст. 160 КПК України.

У клопотанні зазначено річ: відеозапис з камер зовнішнього спостереження за період часу з 18 години 40 хвилин по 19 годину 00 хвилин 05 квітня 2019 року.

Існують підстави вважати, що зазначена річ знаходяться у організації, зазначеній в клопотанні.

В ході досудового розслідування було встановлено, що 05 квітня 2019 року близько 19 год. 45 хв. ОСОБА_4 здійснюючи рух на велосипеді по тротуару вул.. Росвигівська в м.Мукачево, з необережності здійснив наїзд на ОСОБА_5 , внаслідок чого останній отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому верхньої великогомілкової кістки з права.

Відомості про кримінальне правопорушення, передбачені ч. 5 ст. 214 КПК України, відповідно до вимог ч. ч. 1, 4 ст. 214 КПК України внесено слідчим СВ Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 06 квітня 2019 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019070040000771 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.128 КК України.

Згідно вимог ч.1 ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Вимоги ч.1 ст.160 КПК України передбачають, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Сторона кримінального провадження, що подала клопотання, довела, що вищезазначена річ:

1)перебуває у володінні релігійної організації « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 ;

2)сама по собі і в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3)не становить собою або не включає річ і документи, які містять охоронювану законом таємницю.

Необхідність вилучення вказаної речі полягає в тому, що відеозапис може бути використаний як речовий доказ, оскільки на ньому зафіксована інформація про обставини вчинення кримінального правопорушення, існує реальна загроза знищення даного відеозапису, а він має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Керуючись ст. ст.132, 160, 163, 164 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати (забезпечити) слідчому СВ Мукачівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ та можливість вилучити копію в електронному вигляді відеозапису з камер зовнішнього спостереження за період часу з 18 години 40 хвилин по 19 годину 00 хвилин 05 квітня 2019 року, який перебуває у володінні релігійної організації « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 та збережений на робочому сервері вказаного приміщення.

У разі невиконання ухвали може бути постановлена ухвала про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання і вилучення зазначених речей.

Строк дії ухвали - 30 днів з дня постановлення ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
81160947
Наступний документ
81160949
Інформація про рішення:
№ рішення: 81160948
№ справи: 303/2246/19
Дата рішення: 15.04.2019
Дата публікації: 15.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: