Справа № 766/10718/18
н/п 6/766/259/19
05.04.2019 року Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
головуючого судді Єпішина Ю.М.
при секретарі Сікорська Я.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Херсоні заяву Виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради про заміну сторони у виконавчому провадженні, заінтересована особа: ОСОБА_1, -
Заявник звернувся до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження посилаючись на те, що Херсонським міським судом Херсонської області 11.01.2019 року винесено заочне рішення по справі №766/10718/18 за позовом Виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради в інтересах малолітньої ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав. Рішенням Дніпровської районної у місті Херсоні ради від 22.02.2019 №54 дитину влаштовано під опіку ОСОБА_3, який і став фактичним стягувачем аліментів.
У зв'язку з вищевикладеним просить суд замінити сторону виконавчого провадження по цивільній справі №766/10718/18 за позовом Виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради в інтересах малолітньої ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав, вказавши стягувачем аліментів на утримання малолітньої ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який мешкає за адресою: м.Херсон, вул.49 Гвардійської Дивізії, буд.35-А.
Вивчивши матеріали справи, судом встановлено, що рішенням Херсонським міським судом Херсонської області від 11.01.2019 року відібрано малолітню ОСОБА_2, 30.05.2005 року у батька ОСОБА_1 без позбавлення батьківських прав, а також стягнуто з останнього аліменти на утримання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку (доходу), щомісячно, але не менше 50 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, починаючи з 08.06.2018 року і до досягнення дитиною повноліття.
На підставі вказаного рішення 22.01.2019 року було видано виконавчий лист.
Відповідно до рішенням Дніпровської районної у місті Херсоні ради від 22.02.2019 №54 призначено ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 опікуном над ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який і став фактичним стягувачем аліментів.
Відповідно до ст. 442 ЦПК України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Враховуючи вищевикладене суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Керуючись ст.442 ЦПК України, суд
Заяву Виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради про заміну сторони у виконавчому провадженні, заінтересована особа: ОСОБА_1 - задовольнити.
Замінити сторону виконавчого провадження по цивільній справі №766/10718/18 за позовом Виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради в інтересах малолітньої ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав, вказавши стягувачем ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який мешкає за адресою: м.Херсон, вул.49 Гвардійської Дивізії, буд.35-А.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі в пятнадцятиденний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.
Суддя Ю.М.Єпішин