Ухвала від 01.03.2019 по справі 160/1170/19

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

01 березня 2019 року Справа № 160/1170/19

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ільков В.В., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № UA 110000/2018/000042/2 від 05/10/2018 року,-

ВСТАНОВИВ:

У лютому 2019 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № UA 110000/2018/000042/2 від 05/10/2018 року.

Згідно витягу з протоколу автоматизованого розподілу між суддями від 06.02.2019 року вказана справа була розподілена судді Ількову В.В.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.02.2019 року позовну заяву було залишено без руху, з підстав передбачених ст. 161, 169 КАС України, та зобов'язано позивача у строк протягом 5 (п'яти) днів, з моменту отримання копії даної ухвали, усунути недоліки позовної заяви шляхом надання до Дніпропетровського окружного адміністративного суду позовної заяви разом з її копією відповідно до кількості учасників справи із зазначенням в останній: щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових доказів, копії яких додано до заяви у відповідності до п.8 ч.5 ст.169 КАС України; власного письмового підтвердження позивача про те, що позивачем не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

14.02.2019 року вказана ухвала суду від 07.02.2019 року отримана позивачем, про що свідчить поштове повідомлення про вручення поштового відправлення, яке наявне в матеріалах справи.

Станом на 01.03.2019 року, вказані вимоги вищезазначеної ухвали Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.02.2019 року не виконані, недоліки позовної заяви не усунуті у визначений судом строк.

Згідно із положеннями п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 169, 241-246, 256, 294 КАС України,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування рішення про коригування митної вартості товарів № UA 110000/2018/000042/2 від 05/10/2018 року - повернути позивачеві.

Копію ухвали разом з позовною заявою та доданими матеріалами надіслати позивачу.

Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Позивач: ОСОБА_1 (49000, АДРЕСА_1, НОМЕР_1, виданий Кіровським РВ ДМУ ГУМВС України у Дніпропетровській область, 21.05.1999 року).

Відповідач: Дніпропетровська митниця Державної фіскальної служби (49000, м.Дніпро, вул. Княгині Ольги, 22, код ЄДРПОУ 39421732).

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи ухвала суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.В Ільков