Рішення від 27.03.2019 по справі 360/264/19

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ

Іменем України

27 березня 2019 рокуСєвєродонецькСправа № 360/264/19

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Борзаниці С.В.

при секретарі судового засідання Кравцовій Т.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» до Головного управління ДФС у Луганській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 08.01.2019 №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2,

ВСТАНОВИВ:

До Луганського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» (далі - позивач, ТОВ «Мікс Маркет») до Головного управління ДФС у Луганській області (далі - відповідач, ГУ ДФС у Луганській області), в якій просить:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 08.01.2019 № НОМЕР_1, яким до ТОВ «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 20 % на суму 24690,80 грн;

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 08.01.2019 № НОМЕР_2, яким до ТОВ «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 10 % на суму 19359,10 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що ГУ ДФС у Луганській області проведена камеральна перевірка платника акцизного податку ТОВ «Мікс Маркет» з питань своєчасності сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з акцизного податку за звітний податковий період березень-грудень 2015 року.

За наслідками проведеної перевірки Головним управлінням ДФС у Луганській області складений акт від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796 «Про результати камеральної перевірки щодо порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань».

Перевіркою встановлено порушення позивачем вимог підпункту 14.1.39 пункту 14.1 статті 14, підпункту 16.1.4 пункту 16 статті 16 розділу І, пункту 57.1 статті 57 розділу ІІ, підпункту 222.3.1 пункту 222.3 статті 222 розділу VІ Податкового кодексу України, а саме: несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання з акцизного податку з роздрібної реалізації алкогольних та тютюнових виробів і нафтопродуктів на АЗС за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Гагаріна, буд. 1 л, в сумі: 11912,00 грн за березень 2015 року, 13153,00 грн за квітень 2015 року, 13004,00 грн за травень 2015 року, 26033,00 грн за червень 2015 року, 30802,00 грн за липень 2015 року, 38697,00 грн за серпень 2015 року, 34489,00 грн за вересень 2015 року, 50268,00 грн за жовтень 2015 року, 49876,00 грн за листопад 2015 року, 48811,00 грн за грудень 2015 року.

Позивач з висновками акту не погодився, про що подав заперечення на акт.

На підставі акту від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796 «Про результати камеральної перевірки щодо порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань» ГУ ДФС у Луганській області прийняті оскаржувані податкові повідомлення-рішення, якими до позивача:

- застосовано штраф у розмірі 20 % на суму 24690,80 грн

- застосовано штраф у розмірі 10 % на суму 19359,10 грн.

Позивач вважає, що винесені відповідачем податкові повідомлення-рішення суперечать вимогам чинного законодавства та порушують права позивача.

З посиланням на норми статті 67 Конституції України, підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16, пункту 36.1 статті 36, пункту 57.1 статті 57, пункту 86.10 статті 86, пункту 109.1 статті 109, пункту 126.1 статті 126, підпункту 212.1.12 пункту 212.1 статті 212, підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215, пункту 223.2 статті 223 Податкового кодексу України, частини першої статті 43, частини четвертої, п'ятої статті 45 Бюджетного кодексу України, пункту 22.4 статті 22 Закону України від 05.04.2001 № 2346-ІІІ «Про платіжні системи та переказ коштів в України» позивач вважає, що оскаржувані податкові повідомлення-рішення підлягають скасуванню як такі, що є необґрунтованими та безпідставними.

Представник відповідача надіслав відзив на позовну заяву, в якому просив відмовити у задоволенні позовних вимог, посилаючись на таке (арк. спр. 130-131).

05.12.2018 ГУ ДФС у Луганській області на підставі пункту 20.1.4. статті 20 ПК України, у порядку, передбаченому статтею 76 цього Кодексу, було проведено камеральну перевірку з питання своєчасності сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з акцизного податку за податковий період березень - грудень 2015 року.

В ході проведення перевірки встановлено та зафіксовано актом перевірки від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796, порушення Позивачем підпункту 14.1.39 пункту 14.1 статті 14, підпункту 16.1.4 пункту 16.1 статті 16, пункту 57.1 статті 57, підпункту 222.3.1 пункту 222.3 статті 222 ПК України, а саме: несвоєчасна сплата узгодженого податкового зобов'язання з акцизного податку в сумі: 38 697 грн. за серпень 2015 року; 34 489 грн. за вересень 2015 року; 50 268 грн. за жовтень 2015 року, 49 876 грн. за листопад 2015 року; 26033 грн. за червень 2015 року; 11912 грн. за березень 2015 рок; 13 153 грн. за квітень 2015 року; 13004 грн. за травень 2015 року; 30 802 грн. за липень 2015 року та 48 811 грн. за грудень 2015 року.

Так, ТОВ «МІКС МАРКЕТ» в перевіряємий період здійснювало господарську діяльність з реалізації роздрібної торгівлі підакцизними товарами - нафтопродуктами та тютюновими виробами за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Гагаріна, буд. 1/Л (АЗС), на підставі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами серія АЕ № 540127 термін дії з 12.12.2014р. до 12.12.2015 р. Як сам зазначає Позивач у позові, він реалізує нафтопродукти через дві АЗС, що розташовані у: смт. Новоайдар, вул. Октябрьська, 28 б та зазначене вище м. Щастя, вул. Гагаріна, буд. 1/Л. В той час, за період з березня по жовтень 2015 р. всі задекларовані суми акцизного податку з роздрібних продажів нафтопродуктів на АЗС у смт. Новоайдар та м. Щастя, ТОВ «Мікс Маркет» сплачувало на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі та не сплачувало на належний рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі м. Щастя, а подальше перерахування підприємством сум акцизного податку на належний рахунок і призвело до порушення строків сплати, встановлених актом перевірки ГУ ДФС у Луганській області. Отже, Позивач, сам підтверджує помилковість своїх дій, невірне перерахування акцизного податку та як наслідок, несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання з акцизного податку. Будь-яких зауважень щодо визначення контролюючим органом невірної кількості днів затримки сплати або інших обставин, ніж помилкова сплата на невірний рахунок, платником не зазначено.

Підпунктом 222.3.2 статті 222 ПК України чітко визначено, що особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів. Отже, Позивач, повинен був сплачувати акцизний податок за місцем реалізації нафтопродуктів на АЗС у м. Щастя саме на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі м. Щастя.

Перший борг по ТОВ «Мікс Маркет» в розрізі КОАТУУ НОМЕР_3 м. Щастя виник по декларації з акцизного податку за серпень 2015 року в сумі 38697 грн., другий - за вересень 2015 року в сумі 34489 грн, третій - за жовтень 2015 року в сумі 50268 грн., четвертий - за листопад 2015 року в сумі 49876 грн., п'ятий - за березень в сумі 11912 грн., за квітень 2015 в сумі 13153 грн., за травень 2015 року в сумі 13004 грн., за липень 2015 року в сумі 30802 грн., шостий - за грудень в сумі 48811 грн. у той же час перший платіж на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі м. Щастя був зроблений 24.12.2015 року сума 49880 грн. платіжне доручення №4003, в якому зазначено «перераховується акцизний податок за листопад 2015 року». Фактично даний платіж пішов на погашення боргу за серпень 2015 року.

В подальшому, в хронологічному порядку за платіжними дорученнями, які надійшли 18.01.2016, 26.01.2016 та 11.02.2016 здійснювалось погашення боргу, який виник з березня по грудень 2015 року.

За таких обставин, на підставі акту перевірки від 11.12.2018 №87/12-32-55- 08/33432796 «Про результати камеральної перевірки щодо порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань» ГУ ДФС у Луганській області і було прийнято податкові повідомлення-рішення від 08.01.2019 № НОМЕР_1, яким до ТОВ «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 20 % на суму 24690,80 грн. та № НОМЕР_2, яким до ТОВ «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 10 % на суму 19359,10 грн.

Просить у задоволенні адміністративного позову ТОВ «Мікс Маркет» відмовити.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги підтримав.

Представник відповідача просив у задоволенні позовних вимог відмовити.

По справі вчинені такі процесуальні дії.

Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 03.12.2018 справа призначена до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін, справа призначена на 26.02.2019 (а.с. 1-2).

Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 03.12.2018 заяву ТОВ «Мікс Маркет» про відвід судді Чернявської Т.І. від розгляду справи задоволено. Відведено суддю Чернявську Тетяну Іванівну від розгляду справи № 360/264/19 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» до Головного управління ДФС у Луганській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 08.01.2019 №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2. Справу № 360/264/19 передано керівнику апарату суду для визначення автоматизованою системою документообігу суду головуючого судді у справі в порядку, встановленому частиною першою статті 31 КАС України (а.с. 108).

Автоматизованою системою документообігу суду по справі № 360/264/19 визначено суддю Борзаницю С.В. (а.с. 113).

26.02.2019 за клопотанням представника відповідача розгляд справи відкладено на 13.03.2019 (а.с. 123).

13.03.2019 за клопотанням представника відповідача розгляд справи відкладено на 27.03.2019 (а.с. 169).

Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази відповідно до вимог статей 72-77, 90 КАС України, суд встановив таке.

ГУ ДФС у Луганській області проведена камеральна перевірка платника акцизного податку ТОВ «Мікс Маркет» з питань своєчасності сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з акцизного податку за звітний податковий період березень-грудень 2015 року, за наслідками якої складений акт від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796 «Про результати камеральної перевірки щодо порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань» (а.с. 14-19).

Перевіркою встановлено порушення позивачем вимог підпункту 14.1.39 пункту 14.1 статті 14, підпункту 16.1.4 пункту 16 статті 16 розділу І, пункту 57.1 статті 57 розділу ІІ, підпункту 222.3.1 пункту 222.3 статті 222 розділу VІ Податкового кодексу України, а саме: несвоєчасна сплата узгодженого податкового зобов'язання з акцизного податку з роздрібної реалізації алкогольних та тютюнових виробів і нафтопродуктів на АЗС за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м. Щастя, вул. Гагаріна, буд. 1 л, в сумі: 11912,00 грн за березень 2015 року, 13153,00 грн за квітень 2015 року, 13004,00 грн за травень 2015 року, 26033,00 грн за червень 2015 року, 30802,00 грн за липень 2015 року, 38697,00 грн за серпень 2015 року, 34489,00 грн за вересень 2015 року, 50268,00 грн за жовтень 2015 року, 49876,00 грн за листопад 2015 року, 48811,00 грн за грудень 2015 року.

Не погодившись з висновками, викладеними відповідачем у акті, позивач звернувся із скаргою до ГУ ДФС у Луганській області. За наслідками розгляду заперечень зроблено висновок щодо правомірності висновку в акті камеральної перевірки від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796 (а.с. 20-23, 24-26).

На підставі акта від 11.12.2018 № 87/12-32-55-08/33432796 «Про результати камеральної перевірки щодо порушення граничних термінів сплати узгоджених податкових зобов'язань» ГУ ДФС у Луганській області 08.01.2019 прийняті оскаржувані податкові повідомлення-рішення, якими до позивача застосований штраф у розмірі 20 % на суму 24690,80 грн та застосований штраф у розмірі 10 % на суму 19359,10 грн (а.с. 10-14)

З 01.01.2015 по 31.12.2015, суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснювали реалізацію нафтопродуктів (підакцизних товарів), були платниками акцизного податку з обсягів роздрібної реалізації нафтопродуктів за ставкою 5% (статті підпункту 212.1.12 пункту 212.1 статті 212, підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213, підпункту 215.3.10 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України).

У Новоайдарському районі Луганської області ТОВ «Мікс Маркет» реалізує нафтопродукти через дві АЗС що розташовані у: смт. Новоайдар, вул. Октябрьська (Великий шлях), 286, та м. Щастя, вул. Гагаріна, 1л.

Згідно Державному класифікатору об'єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ), смт. Новоайдар присвоєно номер НОМЕР_4, м. Щастя присвоєно номер НОМЕР_3.

Щомісяця, до 20-го числа, за результатами роботи зазначених АЗС за попередній місяць, ТОВ ««Мікс Маркет» розраховувало та подавало декларацію акцизного податку до Новоайдарського відділення Старобільської ОДНІ, після чого в 10-ти денний термін сплачувало його у повному обсязі, на підтвердження чого надані відповідні докази до матеріалів справи.

За період з березня по жовтень 2015 року включно всі задекларовані суми акцизного податку з роздрібних продажів нафтопродуктів на АЗС у смт. Новоайдар (КОАТУУ НОМЕР_4), та м.Щастя (КОАТУУ НОМЕР_3), ТОВ ««Мікс Маркет» помилково сплачувало на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, замість сплати окремо акцизного податку з роздрібних продажів нафтопродуктів на АЗС у смт. Новоайдар (КОАТУУ НОМЕР_4) на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, а акцизного податку з роздрібних продажів нафтопродуктів на АЗС у м.Щастя (КОАТУУ НОМЕР_3) на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, м.Щастя.

При цьому у деклараціях акцизного податку за період з березня по липень 2015 року не було вказано КОАТУУ м. Щастя. Цю помилку ТОВ «Мікс Маркет» самостійно знайшло та виправило шляхом подання уточнюючих декларацій від 18.01.2016 № НОМЕР_5, № НОМЕР_6, № НОМЕР_7, № НОМЕР_8, № НОМЕР_9 (а.с.68-82), а також самостійним нарахуванням штрафів та пені, та сплатою зобов'язань за цими деклараціями, штрафів та пені на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, м. Щастя (платіжне доручення від 18.01.2016 № 97) (а.с.83), на підтвердження чого надані відповідні докази до матеріалів адміністративної справи.

Ще 190 000 грн. були перераховані Новоайдарським відділенням Старобільської ОДНІ на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, м.Щастя на підставі листа ТОВ «МІКС MARKET» від 29.01.2016 №23, за рахунок сум помилкової переплати акцизного податку ТОВ «МІКС MARKET», за період з березня по жовтень 2015 року на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі (а.с.84).

Зобов'язання за деклараціями акцизного податку за листопад та грудень 2015 року були своєчасно та в повному обсязі сплачені на рахунок УДКСУ у Новоайдарському районі, м. Щастя (платіжні доручення від 24.12.2015 №4002, 4003 та 26.01.2016 №159) (а.с. 59-67).

Із наведеного вбачається, що всі платежі ТОВ «МІКС MAРKET» зі сплати узгоджених податкових зобов'язань з акцизного податку з роздрібної реалізації алкогольних та тютюнових виробів і нафтопродуктів на АЗС за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, м.Щастя, вул. Гагаріна, буд. 1л, здійснені в повному обсязі та своєчасно, але частина з них була помилково здійснена на рахунок УДКСУ у Новоайдарському р-ні., а допущена помилка була самостійно виявлена платником, та вжиті відповідні заходи щодо спрямування коштів за належністю, що підтверджено належними доказами.

У відповідності до пункту 54.1 статті 54 ПК України платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або непі вважається узгодженою.

Відповідно до пункту 31.1 статті 31 ПК України строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов'язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно.

Згідно з абзацом 1 пункту 57.1 статті 57 Кодексу платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій /декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого податковим Кодексом для подання податкових декларацій.

У відповідності до пункту 126.1 статті 126 Податкового кодексу України, якщо платник податків не сплачує суми самостійно визначеного грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строк) сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Таким чином, за несплату платником податків узгодженої суми грошового зобов'язання у певний термін законодавець для такого платника передбачив негативні наслідки у вигляді штрафних санкцій.

Для підтвердження факту несплати узгодженої суми грошового зобов'язання необхідно встановити, що у строк, передбачений пунктом 57.1 статті 57 ПК України платник податків не вчиняв дії, спрямовані на перерахування узгодженої суми грошового зобов'язання до державного бюджету.

Згідно із частиною п'ятою статті 45 Бюджетного кодексу України податки і збори (обов'язкові платежі) та інші доходи державного бюджету визнаються зарахованими до державного бюджету з дня зарахування на єдиний казначейський рахунок.

Здійснення помилки під час перерахування узгодженої суми грошового зобов'язання до державного бюджету в строк, встановлений пунктом 57.1 статті 57 ПК України має кваліфікуватися як дія, хоча й помилкова. Відтак, дії, які не містять ознак бездіяльності платника податків при сплаті узгодженої суми грошового зобов'язання, не можуть бути підставою для застосування штрафів, передбачених пунктом 126.1 статті 126 ПК України

А оскільки такі суми зараховуються на єдиний казначейський рахунок, то помилкове визначення розрахункового рахунку в платіжному дорученні під час сплати суми податкового зобов'язання не є достатньою правовою підставою для висновку про несплату необхідної суми грошового зобов'язання у визначений вказаною нормою ПК України строк, а відтак і для застосування на підставі пункту 126.1 статті 126 ПК штрафних (фінансових) санкцій.

Аналогічна правова позиція викладена в постановах Верховного Суду України від 02.12.2015 у справі №826/6059/13а, від 12.06.2018 у справі №826/1/16 (К/9901/28108/18), від 17.01.2018 у справі №2а-2686/09/2670 (К/9901/2649/18), від 01.08.2018 у справі №813/2487/17 (К/9901/4079/17).

Отже, у строк, передбачений пунктом 57.1 статті 57 ПК України, позивач здійснив оплату податкового зобов'язання до Державного бюджету України, проте помилково у платіжному дорученні зазначив інший рахунок. Внаслідок цього вказане податкове зобов'язання зараховано на рахунок, передбачений для оплати грошового зобов'язання іншої територіальної одиниці. В подальшому, вказане податкове зобов'язання зараховано на правильний рахунок, передбачений для оплати акцизного податку на підставі уточнюючих декларацій акцизного податку, а також позивачем самостійно розраховані та сплачені штрафні санкції.

З огляду на викладене, нарахування позивачу штрафних санкції за порушення пункту 57.1 статті 57 ПК України при сплаті податкового зобов'язання по акцизному податку за березень-грудень 2015 року не ґрунтується на зазначених нормах законодавства.

Щодо доводів податкового органу про порушення позивачем пункту 57.1 статті 57 ПК України при сплаті акцизного податку, суд зазначає, що самим відповідачем не заперечується, що недоїмка виникла у зв'язку з тим, що всі задекларовані суми акцизного податку були сплачені своєчасно, але не на належний рахунок (а.с.130-131). Протиправність нарахування штрафних санкції за порушення пункту 57.1 статті 57 ПК України при сплаті податкового зобов'язання при сплаті акцизного податку за березень-грудень 2015 року вказує на відсутність правових підстав для нарахування штрафу за вказаний період.

Враховуючи, що податковим органом нараховані штрафні санкції за порушення пункту 57.1 статті 57 ПК України при сплаті податкового зобов'язання з акцизного податку за відсутності законодавчо визначених підстав, отже податкові повідомлення-рішення від 08.01.2019 № НОМЕР_1, 08.01.2019 № НОМЕР_2 є протиправними та підлягають скасуванню, а позовні вимоги підлягають задоволенню.

Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд зазначає наступне.

Відповідно до частини першої статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

З матеріалів справи судом встановлено, що Позивач сплатив судовий збір за подання позовної заяви в розмірі 3842,00 грн (а.с. 3, 97).

Таким чином, на користь Позивача підлягають стягненню витрати зі сплати судового збору в розмірі 3842,00 грн за рахунок бюджетних асигнувань ГУ ДФС у Луганській області.

Керуючись статтями 2, 7, 8, 9, 19, 20, 32, 77, 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-господарська фірма «Мі-Агро» до Головного управління ДФС України у Луганській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Луганській області від 08.01.2019 № НОМЕР_2, яким до Товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 10 % на суму 19359,10 грн (дев'ятнадцять тисяч триста п'ятдесят дев'ять гривень 10 коп.).

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Луганській області від 08.01.2019 № НОМЕР_1, яким до Товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» застосовано штраф у розмірі 20 % на суму 24690,80 грн (двадцять чотири тисячі шістсот дев'яносто гривень 80 коп.).

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Луганській області (ідентифікаційний номер 39591445, місцезнаходження: 93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, буд. 72) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Мікс Маркет» (ідентифікаційний код 33432796, місцезнаходження: 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, буд. 3-А) судовий збір у розмірі 3842,00 грн. (три тисячі вісімсот сорок дві гривні 00 коп.)

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Першого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або справа розглянута в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя ОСОБА_1