Ухвала від 20.03.2019 по справі 646/7055/18

Справа № 646/7055/18

№ провадження 1-кс/646/2051/2019

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.03.2019року м.Харків

Слідчий суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні клопотання слідчого СВ Основ'янського відділу поліції Головного управління поліції в Харківській області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018220060002081 від «29» вересня 2018 року, за ознаками кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

До Червонозаводського районного суду м. Харкова надійшло клопотання про тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора мобільного зв'язку: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , а саме до реєстру даних за період з 26.09.2018 до 01.01.2019 про з'єднання (вхідні та вихідні дзвінки), на паперових носіях, а також на оптичному носії для лазерних систем зчитування, із зазначенням місцезнаходження абонентів, базових станцій та їх адреси, через які здійснювалися ці з'єднання, абонентом мобільного зв'язку НОМЕР_1 , із указаним заводських номерів телефону (ІМЕІ), та через мобільні термінали НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 .

В обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що 29.09.2018 в нічний час невстановлена особа, таємно, шляхом віджиму вікна, проникла до квартири, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 . та викрала речі які належать ОСОБА_4 .Підчас допиту потерпіла ОСОБА_4 повідомила, що у неї було викрадено два мобільні телефони з терміналами ІМЕІ: НОМЕР_6 , ІМЕІ2: НОМЕР_3 та ІМЕІ: НОМЕР_4 , ІМЕІ 2: НОМЕР_5 .Також в ході проведення досудового розслідування було встановлено, що до вчинення вказаного кримінального правопорушення (злочину), може бути причетний ОСОБА_5 , який користується номером НОМЕР_1 оператора мобільного зв'язку ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

На даний момент, особу, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення та місцезнаходження викраденого майне не встановлено. В зв'язку з чим, з метою проведення подальших слідчих та оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення місцезнаходження можливо причетної особи, або осіб які володіють відомостями про особу яка вчинила даний злочин, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання, тощо, кінцевих обладнань споживачів телекомунікаційних послуг, органу досудового розслідування необхідно отримати інформацію з каналів зв'язку про вхідні та вихідні телефонні з'єднання, а також місцезнаходження абонента під час цих з'єднань, протягом часу з 29.09.2018 до 01.01.2019.

Відповідно до ч.4 ст.107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється, у зв'язку з неприбуттям в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб.

Слідчий суддя, дослідивши надані докази, вважає клопотання таким, що не підлягає задоволенню, враховуючи наступне.

Статтею 160 КПК України передбачено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд розглядає клопотання за участю сторони кримінального провадження, яка подала клопотання, та особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті.

Однак подане клопотання містить недоліки, а саме не зазначений прокурор який погоджував дане клопотання та дата погодження, чим порушено ч.1 ст. 160 КПК України, також суд позбавлений можливості викликати прокурора у судове засідання.

Таким чином, слідчий суддя вважає за необхідне відмовити у вказаному клопотанні слідчого.

Керуючись ст. ст. 159-164, 166 КПК України,-

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання слідчого СВ Основ'янського відділу поліції Головного управління поліції в Харківській області ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12018220060002081 від «29» вересня 2018 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
80588962
Наступний документ
80588964
Інформація про рішення:
№ рішення: 80588963
№ справи: 646/7055/18
Дата рішення: 20.03.2019
Дата публікації: 15.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Основ’янський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів