№ 207/812/19
№ 3/207/243/19
14 березня 2019 року Суддя Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, які надійшли з Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН - НОМЕР_1, громадянина України, згідно протоколу до адміністративної відповідальності не притягувався, офіційно не працюючого, який зареєстрований та проживає ІНФОРМАЦІЯ_2.
12.03.2019 року з Південного відділення поліції Кам'янського відділу поліції ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області надійшов протокол АПР 18 № 017041 від 06.03.2019 року про притягнення ОСОБА_2 до відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП, в якому зазначено, що 06.03.2019 року о 23:05 годині ОСОБА_2, знаходячись у громадському місці, на зупинці громадського транспорту біля будинку 37 по пр.Конституції у м.Кам'янське, справляв природні потреби та висловлювався грубою нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.
Правопорушник ОСОБА_2 в суді свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визнав повністю, просить суворо його не карати.
Вина ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, окрім визнання ним своєї вини повністю підтверджується також протоколом про адміністративне правопорушення АПР 18 № 017041 від 06.03.2019 року .
Таким чином, у діях ОСОБА_2 є склад правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто дрібне хуліганство. З урахуванням обставин, при яких вчинено правопорушення та особи правопорушника, вважаю необхідним призначити ОСОБА_2 адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн. та стягнути судовий збір в прибуток держави у розмірі 384 грн.20 коп.
Виходячи з викладеного, керуючись ст. 173, ст.ст. 283-285, 268, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_2, 06.04.1991року народження, ІПН - НОМЕР_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.173 КУпАП та призначити стягнення у вигляді штрафу в прибуток держави у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51 (п'ятдесят одну) гривню.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави у сумі 384 (триста вісімдесят чотири) гривні 20 коп.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя В.Г. Тюлюнова