Справа № 495/2283/17
№ провадження 2-а/495/38/2019
Ухвала
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду по суті
04 березня 2019 рокум. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі
головуючого судді Боярського О.О.
при секретарі Акопян М.А.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні за адміністративним позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради про визнання дій протиправними, -
В провадженні Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області перебуває справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради про визнання дій протиправними.
В підготовче судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явилась, повідомлялась належним чином.
Представник відповідача Білгород-Дністровської міської ради - Гавриленко Є.В., яка діє на підставі довіреності, надала до суду заяву про закриття підготовчого провадження.
На стадії підготовчого провадження судом проведені дії, передбачені ст. 173 КАС України, з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку, а саме остаточно визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, позовні вимоги та склад учасників судового процесу, визначено обставини справи, які підлягають встановленню, визначено порядок розгляду справи тощо.
Відповідно до п. 2 ч.2 ст. 183 КАС України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому судовому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду за правилами загального позовного провадження.
Беручи до уваги, що спір не врегульовано в підготовчому судовому засіданні, керуючись ст.ст.173,183 КАС України, -
Закрити підготовче провадження по адміністративній справі за позовом за адміністративним позовом за адміністративним позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради про визнання дій протиправними.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 02.04.2019 року об 11 год. 00 хв. у залі суду № 38 в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області.
Про час та місце судового засідання повідомити сторони у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя