Постанова від 26.02.2019 по справі 580/2126/17

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 лютого 2019 р.Справа № 580/2126/17

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Григорова А.М.,

Суддів: Подобайло З.Г. , Тацій Л.В. ,

за участю секретаря судового засідання Ткаченко А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Ліквідаційної комісії Управління МВС України в Сумській області на рішення Лебединського районного суду Сумської області від 26.12.2017 року, головуючий суддя І інстанції: Бакланов Р.В., м. Лебедин, повний текст складено 26.12.17 року по справі № 580/2126/17

за позовом ОСОБА_1

до Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області в особі Ліквідаційної комісії Управління МВС України в Сумській області

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до Лебединського районного суду Сумської області з адміністративним позовом до Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області в особі Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області в якому просив:

- визнати бездіяльність Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області не виготовлення для перерахунку пенсії нової довідки про розмір грошового забезпечення, з врахуванням всіх складових грошового забезпечення передбачених чинним законодавством, за формою передбаченою Додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року № 393», з урахуванням змін в грошовому забезпеченні, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 та не направлення її до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, протиправною;

- зобов'язати Ліквідаційну комісію Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області нову довідку про розмір грошового забезпечення з повною реальною інформацією, за формою передбаченою Додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року № 45 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року № 393», з урахуванням змін в грошовому забезпеченні, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення, з дати виникнення права на перерахунок з 01.01.2016 року, в наступних розмірах:

- посадовий оклад - 2 400,00 грн;

- оклад за військовим (спеціальним) званням капітан міліції - 1 800,00 грн;

- надбавка за стаж служби 40 % - 1 160,00 грн;

- надбавка за специфічні умови проходження служби 50 % - 3 045,00 грн;

- премія 90 % - 8 221,50 грн.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що з метою перерахунку раніше призначеної позивачу пенсії, Ліквідаційною комісією Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області довідку № 11/139-841(2067) від 19.05.2017 про розмір грошового забезпечення. Проте, відповідачем не включено у довідку надбавку за виконання особливо важливих завдань у розмірі 50 %, а також зазначений зменшений розмір премії 2,41 %, що не відповідає розміру премії, яка була врахована при призначенні пенсії та повинна становити, на його думку, 90,00 % від посадового окладу. Вважає, ці види грошового забезпечення такими, що повинні бути враховані, оскільки позивач отримував їх під час проходження служби.

Рішенням Лебединського районного суду Сумської області від 26.12.2017 року позовні вимоги задоволено.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції відповідачем, Ліквідаційною Комісією Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області, подано апеляційну скаргу, в якій зазначає, що під час прийняття рішення по суті судом першої інстанції наявним у справі доказам не надано належної оцінки, невірно застосовано норми матеріального права, в порушення ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України не вжито заходів щодо правильного застосування законодавства, що у свою чергу призвело до неправильного вирішення справи по суті. Зазначає, що довідка про грошове забезпечення для перерахунку пенсії позивачу виготовлена відповідачем у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року, Постанови Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008 року та Наказу Міністерства внутрішніх справ № 138 від 17.02.207 року із зазначенням вірних показників, з огляду на що позовні вимоги є безпідставними.

Від позивача надійшов відзив на апеляційну скаргу, в якому він не погоджується з доводами, викладеними в ній та вважає їх необґрунтованими, просить у задоволенні апеляційної скарги відмовити та рішення суду першої інстанції залишити без змін.

Сторони в судове засідання не прибули, про дату, час та місце розгляду апеляційної скарги були повідомлені заздалегідь та належним чином, про що свідчать поштові повідомлення про вручення, які містяться в матеріалах справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 268 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.

Апеляційна скарга розглядається у судовому засіданні згідно приписів ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч. 1 ст. 308 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши рішення суду та доводи апеляційної скарги, дослідивши письмові докази, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено в суді апеляційної інстанції, що позивач з 2014 року перебуває на обліку в органах Пенсійного фонду України як отримувач пенсії за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Відповідно до грошового атестату № 20 від 12.01.2015 року (а.с. 15-16) до складу грошового забезпечення позивача на час проходження служби входили наступні виплати:

- посадовий оклад;

- оклад за спеціальним званням;

- надбавка за вислугу років в розмірі 35 %;

- надбавка за виконання особливо важливих завдань 50%;

- премія 90 %.

Відповідно до виданої Ліквідаційною комісією Управління міністерства внутрішніх справ України в Сумській області довідки № 11/139-841(2067) від 19.05.2017 року (а.с. 17) розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 01.01.2016 року за посадою інспектора-чергового чергової частини штабу Лебединського МВ (з обслуговування м. Лебедин та Лебединського району) УМВС України в Сумській області/Інспектор становив 6 236,77 грн, з яких:

- посадовий оклад - 2 400,00 грн;

- оклад за військовим (спеціальним) званням капітан - 1 800,00 грн;

- надбавка за стаж служби 45 % - 1 890,00 грн;

- премія 2,41 % - 146,77 грн.

07.11.2017 року ОСОБА_1 звернувся із письмовою заявою до Голови ліквідаційної комісії управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області про видачу нової довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії у зв'язку зі збільшенням грошового забезпечення поліцейських згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» № 988 від 11.11.2015 року (а.с. 21-22) із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення, які було встановлено на час звільнення в наступних розмірах:

- посадовий оклад - 2 400,00 грн;

- посадовий оклад за військовим (спеціальним) званням капітан міліції - 1 800,00грн;

- надбавка за стаж служби (від суми посадового окладу та окладу за званням) 45,00 % - 1 890,00 грн;

- надбавка за специфічні умови проходження служби (від суми посадового окладу, окладу за званням та надбавки за стаж служби) в розмірі 50,00 % - 3 045,00 грн;

- премія 90,00 % - 8 221,50 грн.

Листом № 33/К-77пк від 13.11.2017 року відповідач відмовив у видачі позивачу нової довідки про розмір грошового забезпечення, з посиланням на відсутність на це підстав (а.с. 23-24).

Не погоджуючись з такими діями позивач звернувся з позовною заявою до Лебединського районного суду Сумської області, вважає, що згідно законодавства має право на отримання надбавок у вищезазначених ним розмірах.

Задовольняючи позовні вимоги суд першої інстанції дійшов до висновку про необґрунтованість дій відповідача та наявність підстав для надання позивачу довідки з зазначенням інших розмірів складових.

Колегія суддів апеляційної інстанції з даним висновком суду першої інстанції не погоджується, з огляду на наступне.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частина 2 статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачає, що перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.

З урахуванням змін в грошовому забезпеченні, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року (набрала чинності 02.12.2015 року), у позивача виникло право на перерахунок пенсії з 01.01.2016 року.

Згідно з ч. ч. 3, 4 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (у редакції, чинній на момент виникнення права на перерахунок пенсії) перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Як вбачається з матеріалів справи, Ліквідаційною комісією Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області було надіслано до Пенсійного органу довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача.

Позивачу при визначенні розміру грошового забезпечення для перерахунку пенсії враховано:

- посадовий оклад - 2 400,00 грн;

- оклад за військовим (спеціальним) званням: капітан - 1 800,00 грн;

- надбавка за стаж служби 45 % - 1 890,00 грн;

- премія 2,41 % - 146,77 грн.

Разом з тим, у позовній заяві позивач просив суд зобов'язати відповідача виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області нову довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення в наступних розмірах:

- посадовий оклад - 2 400,00 грн;

- оклад за військовим (спеціальним) званням капітан міліції - 1 800,00грн;

- надбавка за стаж служби (від суми посадового окладу та окладу за званням 45,00 % - 1 890,00 грн;

- надбавка за специфічні умови проходження служби (від суми посадового окладу, окладу за званням та надбавки за стаж служби) в розмірі 50,00 % - 3 045,00 грн;

- премія 90,00 % - 8 221,50 грн.

З урахуванням наведеного, справа стосується фактично отриманих надбавок у відсотковому відношенні та відповідних розмірах, не включених в довідку, яка видана відповідачем, а саме: надбавки за специфічні умови проходження служби та премії.

Усі призначені за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008 року (далі - Порядок № 45, в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин).

Пунктом 1 Порядку № 45 передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Як визначено абз. 1-6 п. 5 Порядку № 45 для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:

- посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;

- надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання «заслужений» чи «народний», службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;

- щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;

- інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію;

- щомісячні надбавки за особливі умови служби (крім надбавки за службу у віддаленій місцевості) особам, звільненим з військової служби, які проходили службу та обслуговували ядерну зброю на об'єктах «С», у складальних бригадах ремонтно-технічних баз, у складі екіпажів атомних підводних човнів, на території військових полігонів, де проводилися випробування ядерної зброї або навчання із застосуванням такої зброї, та у військових частинах, що обслуговували космодром «Байконур», якщо такі надбавки виплачувалися їм на день звільнення зі служби у відсотках посадового окладу, що встановлювалися до 01.01.2008 року для обчислення розміру пенсії, але не більше розміру надбавок за особливі умови служби відповідно до законодавства.

Відповідно до абзацу 7 пункту 5 Порядку № 45 додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.

Судовим розглядом встановлено та колегія суддів звертає увагу на те, що надбавку за специфічні умови проходження служби в розмірі 50 %, позивач на момент звільнення з органів внутрішніх справ не отримував, що підтверджується даними з грошового атестату № 20 від 12.01.2015 року в зв'язку з звільненням на пенсію (а.с. 15-16) і на час виникнення у нього права на перерахунок пенсії вже не була встановлена законодавством для поліцейських та не виплачувались.

Згідно з п. 2 Порядку № 45 па підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв'язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Пунктом 3 зазначеного Порядку № 45 визначено, що на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Відповідно до абзацу 5 пункту 5 Порядку перерахунку пенсій інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.

Таким чином, на Міністерство внутрішніх справ України покладено обов'язок інформувати безпосередньо Пенсійний фонд України про виникнення підстав для перерахунку пенсії певному колу осіб, а не щодо конкретного пенсіонера органів внутрішніх справ.

Міністерством внутрішніх справ України було надіслано до пенсійного органу довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивачу відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ».

Отже, відповідачем було виконано вимоги Порядку № 45 шляхом направлення до Пенсійного фонду України відповідного повідомлення про перерахунок пенсії, у тому числі і позивача.

Що стосується розміру премії, колегія суддів зазначає, що розмір премії для перерахунку пенсій враховується у середньому розмірі, що фактично виплачений за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою. Такий висновок ґрунтується на положеннях абзацу 5 пункту 5 Порядку перерахунку пенсій, відповідно до якого для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів: інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію.

Відповідно до абзацу 7 пункту 5 Порядку № 45 додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), крім зазначених у абзаці шостому цього пункту, для перерахунку пенсії не враховуються.

З урахуванням того, що розмір премії повинен нараховуватись з розрахунку у відсотковому співвідношенні для цієї категорії посади в середніх розмірах, що фактично сплачені за місяць, вимоги позивача про розмір премії в розмірі 90 %, який був встановлений при звільненні на пенсію є необґрунтованими.

При цьому, колегія суддів зазначає, що незаконність зазначення в довідці № 11/139-841(2067) від 19.05.2017 року про грошове забезпечення розміру премії 2,41 % позивач пов'язує виходячи з розміру, вказаному в грошовому атестаті при звільненні, що не відповідає вищезазначеним нормам законодавства.

Отже, відмова Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області виготовити та видати нову довідку про розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії із зазначенням розміру премії, що вимагає позивач, є правомірною, позивач пов'язує їх виходячи виключно з розміру, вказаному в грошовому атестаті при звільненні.

Також слід зазначити, що посилання позивача на ухвали Вищого адміністративного суду України по справам № К/800/21994/16 від 22.12.2016 року і № 825/402/16 від 21.03.2017 року та на постанову Вищого адміністративного суду України від 17.10.2017 року по справі № К/800/28614/17 (№ 803/473/17) колегія суддів не бере до уваги, оскільки з приводу спірних правовідносин Великою Палатою Верховного Суду винесено 12.12.2018 року постанову по справі № 802/2196/17-а (Пз/9901/1/18), яка є типовою з того ж самого предмету спору.

Відповідно до ч. 3 ст. 291 Кодексу адміністративного судочинства України вбачається, що при ухваленні рішення у типовій справі, яка відповідає ознакам, викладеним у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, суд має враховувати правові висновки Верховного Суду, викладені у рішенні за результатами розгляду зразкової справи.

Частиною 5 ст. 291 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що рішення суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду типової справи може бути оскаржено в касаційному порядку виключно з таких підстав:

1) суд першої та (або) апеляційної інстанції при вирішенні типової справи не визнав її типовою справою та (або) не врахував правові висновки, викладені у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи;

2) справа, в якій судом першої та (або) апеляційної інстанції ухвалено рішення з урахуванням правових висновків, викладених у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, не відповідає ознакам типової справи.

Так, Верховний Суд у своєму рішенні зазначив, що висновки в цій зразковій справі належить застосовувати в адміністративних справах щодо звернення пенсіонерів органів внутрішніх справ, яким призначено пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ», до суду з адміністративними позовами щодо виготовлення та направити до органів Пенсійного фонду України нової довідки про розмір грошового забезпечення із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення.

З урахуванням зазначеного, колегія суддів враховуючи, що визначені вище обставини не були взяти до уваги при розгляді справи в суді першої інстанції, дійшла висновку про те, що правова позиція позивача на наявність підстав врахування при перерахунку пенсії вказаних позивачем видів грошового забезпечення у відсотковому відношенні та сумах є помилковою.

Відповідно до ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

Відповідно до ст. 317 Кодексу адміністративного судочинства України підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є: 1) неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи; 2) недоведеність обставин, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими; 3) невідповідність висновків, викладених у рішенні суду першої інстанції, обставинам справи; 4) неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.

Отже, рішення суду першої інстанції підлягає скасуванню з прийняттям нової постанови про відмову в задоволенні адміністративного позову.

На підставі викладеного, судова колегія вважає, що суд першої інстанції неповно з'ясував обставини, що мають значення для справи та неправильно застосував норми матеріального права, що відповідно до вимог ст. 317 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для скасування судового рішення.

Керуючись ст. ст. 242, 243, 250, 308, 310, 315, , 321, 322, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Ліквідаційної комісії Управління МВС України в Сумській області - задовольнити.

Рішення Лебединського районного суду Сумської області від 26.12.2017 року по справі № 580/2126/17 - скасувати.

Прийняти нову постанову, якою в задоволенні позову - відмовити.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню, крім випадків, передбачених п. 2 ч. 5 ст. 328 КАС України.

Головуючий суддя (підпис)А.М. Григоров

Судді(підпис) (підпис) З.Г. Подобайло Л.В. Тацій

Повний текст постанови складено 04.03.2019 року