Ухвала від 26.02.2019 по справі 924/1227/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

УХВАЛА

"26" лютого 2019 р.Справа № 924/1227/18

за позовом фізичної особи-підприємця Борзди Катерини Яківни

до товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛАНТРАНС"

про стягнення 21696 грн.

Суддя Смаровоз М.В.

Представники сторін:

позивача: не з'явився;

відповідача: не з'явився.

Позивач звернувся до суду із позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "ОЛАНТРАНС" про стягнення 21696 грн. на підставі укладеного між сторонами договору транспортного експедирування № 693 від 21.06.2018р.

Як вбачається зі змісту позовної заяви, позивач вважає за доцільне залучити до участі в справі в якості третьої особи публічне акціонерне товариство «Миронівський хлібопродукт».

Судом відзначається, що згідно із ст. 50 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення господарського суду може вплинути на права та обов'язки осіб, які не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Оскільки зі змісту матеріалів справи вбачається, що рішення господарського суду в даній справі може вплинути на права та обов'язки особи, яка не є стороною у справі - публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», суд вважає за необхідне залучити зазначену юридичну особу до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача.

З огляду на залучення третьої особи та необхідність явки у судове засідання представників сторін, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи на іншу дату.

Керуючись ст.ст. 50, 202, 216, 234, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Залучити публічне акціонерне товариство «Миронівський хлібопродукт» до участі у справі як третю особу, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача.

Відкласти розгляд справи № 924/1227/18 на 12 год. 00 хв. 18 березня 2019р.

Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1.

Визнати явку представників сторін та третьої особи у судове засідання обов'язковою.

Ухвала набирає законної сили 26.02.2019 р. та оскарженню не підлягає.

Суддя М.В. Смаровоз

Віддруков. 5 прим. (всім рек. з пов. про вруч.): 1 - до справи; 2 - позивачу (АДРЕСА_1); 3 - відповідачу (29025, м. Хмельницький, вул. Чкалова, буд. 17, кв. 60); 4,5 - третій особі (приватне акціонерне товариство «Миронівський хлібопродукт, 08800, Київська обл., Миронівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, буд. 1; 03143, м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 158).

Попередній документ
80117884
Наступний документ
80117886
Інформація про рішення:
№ рішення: 80117885
№ справи: 924/1227/18
Дата рішення: 26.02.2019
Дата публікації: 28.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Хмельницької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Договори перевезення, у тому числі при:; Інші договори перевезення: