Ухвала від 25.02.2019 по справі 321/594/18

Дата документу 25.02.2019 Справа № 321/594/18

ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Єдиний унікальний № 321/594/18

Провадження №22-ц/807/878/19

Головуючий в 1-й інстанції - Кравченко Н.О.

УХВАЛА

25 лютого 2019 р. м. Запоріжжя

Запорізький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого, судді-доповідачаКухаря С.В.,

суддів:Крилової О.В., Полякова О.З.,

розглянувши заяву адвоката Бондарєва Олексія Григоровича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на рішення Михайлівського районного суду Запорізької області від 21 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Бурчак» про розірвання договору оренди землі,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Запорізького апеляційного суду перебуває цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на рішення Михайлівського районного суду Запорізької області від 21 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Бурчак» про розірвання договору оренди землі.

Розгляд вказаної справи призначено на 26 лютого 2019 року на 09 год. 30 хв.

25 лютого 2019 року до Запорізького апеляційного суду надійшло клопотання адвоката Бондарєва Олексія Григоровича, який діє в інтересах ОСОБА_5 про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні Михайлівського районного суду Запорізької області.

Згідно з ч.5 ст.212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Частиною 7 ст. 212 ЦПК України передбачено, що у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

Клопотання адвоката Бондарєва Олексія Григоровича подане в супереч вимогам ч.7 ст.212 ЦПК України за один день до судового засідання в зв'язку з чим не може бути задоволено.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання адвоката Бондарєва Олексія Григоровича про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на рішення Михайлівського районного суду Запорізької області від 21 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Бурчак» про розірвання договору оренди землі, яке призначено на 26 лютого 2019 року на 09-30 годину в режимі відеоконференції з Михайлівським районним судом Запорізької області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий С. В. Кухар

Судді:

О. В. Крилова

О. З. Поляков

Попередній документ
80078720
Наступний документ
80078722
Інформація про рішення:
№ рішення: 80078721
№ справи: 321/594/18
Дата рішення: 25.02.2019
Дата публікації: 26.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Запорізький апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів найму (оренди)