Ухвала від 25.02.2019 по справі 814/4537/13-а

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

25.02.2019 № 814/4537/13-а

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Птичкіної В.В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Миколаївського міського центру зайнятості про заміну сторони виконавчого провадження у справі

за позовомЦентрального районного центру зайнятості м. Миколаєва, вул. Нікольська, 68, м. Миколаїв,54001

доОСОБА_1, АДРЕСА_1

простягнення незаконно отриманої допомоги по безробіттю в сумі 11110,87 грн.,

ВСТАНОВИВ:

09.01.2014 судом прийнята постанова, якою вимоги позивача задоволені в повному обсязі та стягнуто з ОСОБА_1 незаконно отриману допомогу по безробіттю в сумі 11 110,87 грн.

18.04.2014 за заявою позивача суд видав виконавчий лист.

11.02.2019 від Миколаївського міського центру зайнятості надійшла заява про заміну сторони виконавчого провадження. Заява обґрунтована тим, що відповідно до Положення про Миколаївський міський центр зайнятості він є правонаступником майна, прав та обов'язків Інгульського районного центру зайнятості (колишня назва - Ленінський районний центр зайнятості м. Миколаєва), Заводського районного центру зайнятості, Центрального районного центру зайнятості м. Миколаєва та Корабельного районного центру зайнятості.

Ухвалою від 19.02.2019 суд призначив розгляд заяви на 25.01.2019. Сторони про розгляд заяви повідомлені належним чином, телефонограмою.

Сторони у судове засідання не прибули. Відповідно до частини другої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

На підставі частини першої статті 379 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне замінити сторону виконавчого провадження - Центральний районний центр зайнятості м. Миколаєва на - Миколаївський міський центр зайнятості (ідентифікаційний код 42559710).

Керуючись статтями 241, 243, 248, 256, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Заяву Миколаївського міського центру зайнятості про заміну сторони у виконавчому провадженні задовольнити.

2. Замінити стягувача - Центральний районний центр зайнятості м. Миколаєва на його правонаступника - Миколаївський міський центр зайнятості у виконавчому провадженні з виконання виконавчого листа, виданого 18.04.2014 по справі № 814/4537/13-а.

3. Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину ухвали суду, або справу було розглянуто в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням пункту 15.5 Розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В. В. Птичкіна