Справа № 344/16316/15-к
Провадження № 11-кп/4808/117/19
Категорія ч.2 ст. 307 КК України
Головуючий у 1 інстанції ОСОБА_1
Суддя-доповідач ОСОБА_2
21 лютого 2019 року м. Івано-Франківськ
Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Івано-Франківського апеляційного суду в складі:
головуючого судді ОСОБА_3
суддів ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,
за участю:
секретаря с/з ОСОБА_6 ,
прокурора ОСОБА_7 ,
захисника ОСОБА_8 ,
розглядаючи у кримінальному провадженні №12015090010004350 апеляційні скарги (далі АС) обвинуваченого ОСОБА_9 та його захисника - адвоката ОСОБА_8 , на вирок Івано-Франківського міського суду від 15 березня 2017 року по кримінальному провадженні про обвинувачення ОСОБА_9 у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (далі КК),-
Під час апеляційного розгляду суддя ОСОБА_5 заявив самовідвід, у зв'язку з тим, що у даному кримінальному провадженні він, як слідчий суддя, надавав дозвіл на проведення негласної слідчої дії, за результатами якої отриманні дані, що є доказами по даному кримінальному провадженні ( (т.1 а.с. 190).
Заслухавши учасників апеляційного провадження про задоволення самовідводу, колегія суддів вважає, що заява судді ОСОБА_5 про самовідвід підлягає задоволенню з наведених ним мотивів, і є підставою передбаченою ст. 76 КПК України.
Та, відповідно до положень ч.1 ст.76 КПК України суддя, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, не має права брати участі у цьому ж провадженні в суді першої, апеляційної і касаційної інстанції, а тому заява судді є обґрунтованою.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 76,80-82 КПК України, колегія суддів, -
Заяву судді ОСОБА_5 про самовідвід задовольнити.
Матеріали кримінального провадження передати для здійснення повторного автоматизованого розподілу у порядку, встановленому ч.3 ст. 35 КПК України.
Ухвала оскарженню в касаційному порядку не підлягає
Головуючий суддя ОСОБА_3
Судді: ОСОБА_4
ОСОБА_5