Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області
Справа № 483/2477/18
Провадження 2/483/212/2019
про призначення справи до судового розгляду
12 лютого 2019 року м. Очаків
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області у складі:
головуючого - судді Казанлі Л.І.,
за участю секретаря Гречки С.Є.,
розглянувши в підготовчому судовому засіданні в порядку загального позовного провадженняцивільну справу за позовом ОСОБА_1, яка діє в інтересах ОСОБА_2 та ОСОБА_3, до Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області про визнання права власності в порядку спадкування за законом, -
26 грудня 2018 року ОСОБА_1 звернулася до Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області в інтересах ОСОБА_2 та ОСОБА_3 із позовною заявою до Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області, предметом якої є визнання за позивачкою права власності на земельні ділянки, що розташовані с. Дмитрівка Очаківського району Миколаївської області в порядку спадкування за законом після ОСОБА_4, який помер 08 січня 2005 року.
Ухвалою судді від 27 грудня 2018 року відкрито провадження у зазначеній справі.
Сторони в підготовче судове засідання не з'явилися, надали заяви про розгляд справи без участі їх представників.
Представником позивачки також подано письмове клопотання про витребування відомостей, чи було відкрито спадкову справу після ОСОБА_4, який помер 08 січня 2005 року, та хто із спадкоємців звернувся із відповідною заявою до нотаріальної контори.
Судом вчинено дії, необхідні для закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Враховуючи, що питання, визначені ч. 2 ст. 197 ЦПК України розглянуті,керуючись ч. 1 ст. 200 ЦПК України, -
Закінчити підготовче провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1, яка діє в інтересах ОСОБА_2 та ОСОБА_3, до Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області про визнання права власності в порядку спадкування за законом та призначити її до судового розгляду по суті на 10 годину 00 хвилин 19 березня 2019 року із викликом сторін.
Витребувати з Другої очаківської державної нотаріальної контори відомості, чи було відкрито спадкову справу після ОСОБА_4, який помер 08 січня 2005 року, та хто із спадкоємців звернувся із відповідною заявою до нотаріальної контори.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: