Ухвала від 14.02.2019 по справі 911/2318/18

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті

"14" лютого 2019 р. м. Київ Справа № 911/2318/18

за позовом Першого заступника прокурора Київської області, м. Київ, в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, м. Київ

до Товариства з обмеженою відповідальністю “Грінінвест”, Київська обл., м. Ірпінь

треті особи - Національний природний парк "Голосіївський", м .Київ

Міністрество екології та природних ресурсів України, м. Київ

Коцюбинська селищна рада, м. Ірпінь, смт. Коцюбинське

про витребування земельної ділянки з незаконного володіння

Суддя Рябцева О.О.

Секретар судового засідання Зоря В.С.

За участю представників:

прокурор: Буцмак А.Ю. (посв. № 034564 від 20.07.2015 р.);

від позивача: не з'явився;

від відповідача: ОСОБА_1 (дов. б/н від 30.01.2019 р.);

від третьої особи-1: не з'явився;

від третьої особи-2: не з'явився;

від третьої особи-3: не з'явився;

встановив:

Господарським судом Київської області розглядається справа за позовом Першого заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Товариства з обмеженою відповідальністю “Грінінвест”, треті особи - Національний природний парк “Голосіївський“, Міністрество екології та природних ресурсів України, Коцюбинська селищна рада про витребування з незаконного володіння відповідача земельної ділянки площею 0,15 га з кадастровим номером 3210946200:01:040:0037, вартістю 45165 грн.

Ухвалою господарського суду Київської області від 05.02.2019 р. залучено до участі у справі третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору стороні відповідача - Коцюбинську селищну раду; підготовче засідання відкладено 14.02.2019 р.

11.02.2019 р. до господарського суду Київської області від позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи, в якому позивач у зв'язку з великою кількістю судових справ за участю Кабінету Міністрів України та здійснення 05.02.2019 р. представництва інтересів Головного територіального управління юстиції у Київській області в інших справах просить суд відкласти судове засідання, призначене на 29.01.2019 р. на іншу дату.

13.02.2019 р. до господарського суду Київської області від третьої особи-1 надійшла заява, в якій третя особа-1 просить суд взяти до уваги, що третя особа-1 підтримує правову позицію Міністерства екології та природних ресурсів України відповідно до письмових пояснень від 28.01.2019 р. № 92/11-19 у справі № 911/2318/18, задовольнити позовні вимоги в повному обсязі та розглядати справу без участі представника третьої особи-1.

Представник позивача у підготовче засідання не з'явився. Позивач про причини неявки представника суд не повідомив, про дату, час та місце проведення підготовчого засідання був повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення № 0103267506527.

Представник третьої особи-1 у підготовче засідання не з'явився, проте як вже зазначалося, 13.02.2019 р. до господарського суду Київської області від третьої особи-1 надійшла заява, в якій вона просить суд розглядати справу без участі її представника.

Представник третьої особи-2 у підготовче засідання не з'явився, проте як зазначалося в ухвалі госопдарського суду Київської області від 05.02.2019 р., 04.02.2019 р. до господарського суду Київської області від третьої особи-2 надійшли письмові пояснення, в яких вона просить суд розглядати справу без участі представника третьої особи-2.

Представник третьої особи-3 у підготовче засідання не з'явився. Третя особа-3 про причини неявки представника суд не повідомила, про дату, час та місце проведення підготовчого засідання була повідомлена належним чином в порядку, передбаченому Господарським процесуальним кодексом України.

Прокурор у підготовчому засіданні позов підтримав.

Представник відповідача у підготовчому засіданні проти позову заперечував.

Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 185 Господарського процесуального кодексу України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

постановив:

1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 19 лютого 2019 р. о 13:45 год.

2. Повідомити прокурора, повноважних представників сторін, третіх осіб, що судове засідання буде проведено 19.02.2019 р. о 13:45 год. в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. Симона Петлюри, 16/108); у разі неявки, учасники справи зобов'язані повідомити суд про причини такої неявки.

3. Інформацію по справі сторони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет (http://court.gov.ua/fair/).

4. Роз'яснити, що неявка у судове засідання учасника справи, повідомленого про дату, час і місце проведення засідання, який не повідомив про причини неявки або якщо такі причини не визнано судом поважними, не є підставою для відкладення розгляду справи за змістом ст. 216 ГПК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення відповідно до статті 235 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала не може бути оскаржена окремо від рішення суду відповідно до ст.ст. 254, 255 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя О.О. Рябцева

Попередній документ
79807166
Наступний документ
79807168
Інформація про рішення:
№ рішення: 79807167
№ справи: 911/2318/18
Дата рішення: 14.02.2019
Дата публікації: 15.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Київської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Право власності на землю у тому числі:; Інший спір про право власності на землю; усунення порушення прав власника
Розклад засідань:
25.06.2020 12:00 Північний апеляційний господарський суд
03.09.2020 13:45 Північний апеляційний господарський суд
22.10.2020 12:00 Північний апеляційний господарський суд