Ухвала від 11.01.2019 по справі 711/3235/17

Придніпровський районний суд м.Черкаси

Справа № 711/3235/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 січня 2019 Придніпровський районний суд м. Черкаси в складі:

головуючого судді: Кондрацька Н.М.

при секретарі: Мелещенко О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката ОСОБА_2 про забезпечення позову ,-

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката ОСОБА_2 про забезпечення позову - задовольнити частково.

Зупинити стягнення на підставі виконавчого листа, виданого Придніпровським районним судом м. Черкаси від 15.09.2017 по справі № 711/3235/17 про звернення стягнення по предмет іпотеки, а саме реалізацію квартири 141 за адресою м. Черкаси вул. Припортова,18 на прилюдних електронних торгах, до розгляду заяви представника позивача ОСОБА_1 адвоката ОСОБА_2 про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню.

Копії даної ухвали направити сторонам до відома та для виконання.

Ухвала підлягає негайному виконанню. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Черкаської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом пятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Повний текст ухвали складено 15.01.2019 року.

Головуючий: ОСОБА_3

Попередній документ
79134485
Наступний документ
79134487
Інформація про рішення:
№ рішення: 79134486
№ справи: 711/3235/17
Дата рішення: 11.01.2019
Дата публікації: 14.01.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Придніпровський районний суд м. Черкас
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (18.06.2019)
Результат розгляду: Задоволено
Дата надходження: 14.06.2019
Предмет позову: про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, у цивільній справі про звернення стягнення на предмет іпотеки, -: