Постанова від 17.02.2010 по справі 3-189-2010

№3-189-2010

ПОСТАНОВА

іменем України

17 лютого 2010 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Ткаченко О.А., розглянувши матеріали, які надійшли з Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, неодруженого, не працюючого, який зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1, якому відповідно до ст.63 Конституції України, ст.268 КУпАП роз'яснені права,

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.187 ч.1 п.5 КУпАП, -

встановив:

ОСОБА_1, який перебуває під адміністративним наглядом у Лозівському МВ ГУМВС України в Харківській області, 21.01.2010 року та 28.01.2010 року не з'являвся на реєстрацію до Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області, чим порушив п.1 встановлених судом обмежень адміністративного нагляду.

Викладене підтверджується особистими поясненнями ОСОБА_1, який свою вину в здійсненні правопорушення визнав повністю, в скоєному розкаявся, а також протоколами про адміністративне правопорушення від 16.02.2010 року.

Згідно ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тому на ОСОБА_1 необхідно накласти стягнення за ст.187 ч.1 п.5 КУпАП, порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: не реєстрація в органі внутрішніх справ.

При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер скоєного правопорушення, особу ОСОБА_1, ступінь його вини, майнове положення, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а тому до особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, слід застосувати адміністративне стягнення - штраф на користь держави.

Керуючись ст.ст.24,36,187 ч.1 п.5, 284 КУпАП, -

постановив:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ст.187 ч.1 п.5 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривен.

На постанову суду може бути подана скарга в апеляційний суд Харківської області через Лозівський міськрайонний суд Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя О.А. Ткаченко

Попередній документ
7906397
Наступний документ
7906399
Інформація про рішення:
№ рішення: 7906398
№ справи: 3-189-2010
Дата рішення: 17.02.2010
Дата публікації: 18.02.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Лозівський міськрайонний суд Харківської області
Категорія справи: