Ухвала від 04.02.2010 по справі 2-73/09

справа № 2-73/09р.

УХВАЛА

04 лютого 2010 року. Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим

у складі: головуючого судді: Самойлової О.В.

при секретарі: Ушак Ю.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про скасування мір забезпечення позову у вигляді накладення заборони на видачу документів на спадкове майно після смерті ОСОБА_2, що були прийнятий по цивільній справі №2-3803/06 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_4 про визнання права власності в спільній сумісній власності подружжя та виключення майна із спадкової маси,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про скасування мір забезпечення позову у вигляді накладення заборони на видачу документів на спадкове майно після смерті ОСОБА_2, що були прийнятий по цивільній справі №2-3803/06 за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_4 про визнання права власності в спільній сумісній власності подружжя та виключення майна із спадкової маси, зазначена справа розглянута. Рішенням Феодосійського міського суду від 06.04.2009 року позовні вимоги ОСОБА_5 задоволені в повному обсязі, зустрічні позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені частково, зазначене рішення суду оскаржено та Рішенням Апеляційного суду АР Крим від 01.07.2009 року змінено в частині стягнення з ОСОБА_4 та ОСОБА_5 на користь ОСОБА_1 суми судових витрат, в решті позовних вимог рішення суду першої інстанції залишено без змін. Рішення набрали законної сили, але міри по забезпеченню позову не скасовані.

У судовому засіданні заявниця заяву підтримала, просить зняти заборону відчуження квартири. Інші особи, що брали участь у справі не з'явились, але їх неявка не перешкоджає розгляду питання про скасування заходів забезпечення позову.

Суд, дослідивши матеріали справи, знаходить заяву такаю, що підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 6 ст. 154 ЦПК України, якщо в задоволенні позову було відмовлено, провадження по справі закрито або заява залишена без розгляду, прийняті міри по забезпеченню позову застосовуються до вступу судового рішення в закону силу. Однак суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову.

Судом встановлено, що Рішенням Феодосійського міського суду від 06.04.2009 року позовні вимоги ОСОБА_5 задоволені в повному обсязі, зустрічні позовні вимоги ОСОБА_1 задоволені частково, зазначене рішення суду оскаржено та Рішенням Апеляційного суду АР Крим від 01.07.2009 року змінено в частині стягнення з ОСОБА_4 та ОСОБА_5 на користь ОСОБА_1 суми судових витрат, в решті позовних вимог рішення суду першої інстанції залишено без змін. Рішення набрали законної сили, але міри по забезпеченню позову, прийняті ухвалою суду від 21 листопада 2006 року - не скасовані.

За таких обставин маються підстави для скасування прийнятих мір забезпечення позову.

Керуючись ст. 154 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Скасувати міри забезпечення позову, прийняті ухвалою Феодосійського міського суду від 21 листопада 2006р, по цивільній справі № 2-3803/06р. за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_4 про визнання права власності в спільній сумісній власності подружжя та виключення майна із спадкової маси, зняти заборону на видачу документів на спадкове майно після смерті ОСОБА_2.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя О.В.Самойлова

Попередній документ
7906120
Наступний документ
7906122
Інформація про рішення:
№ рішення: 7906121
№ справи: 2-73/09
Дата рішення: 04.02.2010
Дата публікації: 18.02.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим
Категорія справи: