Ухвала
29 грудня 2018 року
м. Київ
справа № 259/5761/16-ц
провадження № 61-37291ск18
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Карпенко С. О., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 14 грудня 2017 року та постанову Апеляційного суду Житомирської області від 23 квітня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Житомирської міської ради, ОСОБА_2, ОСОБА_3, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, - ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, про визнання незаконним та часткове скасування рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою та рішення про затвердження технічної документації,
12 грудня 2018 року подана касаційна скаргаОСОБА_1 на рішення Богунського районного суду м. Житомира від 14 грудня 2017 року та постанову Апеляційного суду Житомирської області від 23 квітня 2018 року, яка містить клопотання про поновлення строку на її касаційне оскарження.
Клопотання про поновлення строку на касаційне оскарження ухвали рішення Богунського районного суду м. Житомира від 14 грудня 2017 року та постанову Апеляційного суду Житомирської області від 23 квітня 2018 року підлягає задоволенню, оскільки процесуальний строк пропущений з поважних причин. ОСОБА_19 29 травня 2018 року вже подавав касаційну скаргу на вказані судові рішення, яка ухвалою Верховного Суду від 30 серпня 2018 року була повернута заявнику через відсутність клопотання про поновлення строку та доказів поважності причин його пропуску.
Касаційна скарга оформлена відповідно до вимог статті 392 Цивільного процесуального кодексу (далі - ЦПК) України.
Наведені у касаційній скарзі доводи не є очевидно необґрунтованими і підлягають перевірці, що відповідно до частини сьомої статті 394 ЦПК України є підставою для відкриття касаційного провадження.
Керуючись статтями 127, 390, 394, 395 ЦПК України, Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду
Поновити ОСОБА_20 строк на касаційне оскарження рішення Богунського районного суду м. Житомира від 14 грудня 2017 року та постанови Апеляційного суду Житомирської області від 23 квітня 2018 року.
Відкрити касаційне провадження у даній справі.
Витребувати з Богунського районного суду м. Житомира матеріали цивільної справи № 295/5761/16-ц за позовом ОСОБА_1 до Житомирської міської ради, ОСОБА_2, ОСОБА_3, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, - ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_18, про визнання незаконним та часткове скасування рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою та рішення про затвердження технічної документації.
Роз'яснити учасникам справи право подати до суду касаційної інстанції з додержанням вимог статті 395 ЦПК України відзив на касаційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С. О. Карпенко