Справа № 404/8683/18
Номер провадження 2-н/404/745/18
21 грудня 2018 року м.Кропивницький
Суддя Кіровського районного суду м.Кіровограда Панфілова А.В., розглянувши матеріали заяви про видачу судового наказу ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини з ОСОБА_2 ,-
Заявник звернулася з заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів на утримання дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі ? частки з усіх видів заробітку ( доходу), але не менше, ніж 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісяця, починаючи з дня пред»явлення заяви і до досягнення дитиною повноліття. .
Дослідивши матеріали справи встановлено, що відповідно до відповіді з УДМС України в Кіровоградській області від 20.12.2018 року та згідно заяви про видачу судового наказу боржник ОСОБА_2, 25.06.1979 р. н., зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_2, тобто за тією ж адресою, за якою проживає заявник ОСОБА_1 .
Крім того згідно довідки Новенської селищної ради №10586 від 05.12.2018 року за адресою: АДРЕСА_1 зареєстровані ОСОБА_2 та їхня дитина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідно до ч.5 ст. 183 СК України, той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів з того з батьків хто проживає окремо від дитини у розмірі на одну дитину - однієї чверті, на двох дітей - однієї третини, на трьох і більше дітей - половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку щодо відмови у видачі судового наказу, оскільки заяву подано з порушенням вимог статті 163 ЦПК України, а саме вбачається спір про право.
На підставі викладеного, керуючись п. 1 ч. 1 ст. 165 ЦПК України, -
Відмовити у видачі судового наказу ОСОБА_1 (25491, АДРЕСА_2, ІПН- НОМЕР_1) про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини з ОСОБА_2( 25491, АДРЕСА_2, ІПН- НОМЕР_2).
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Кропивницького апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя Кіровського
районного суду
м.Кіровограда А. В. Панфілова