про відмову у видачі судового наказу
Справа № 569/22017/18
10 грудня 2018 року м.Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області в складі судді Галінської В.В. розглянувши заяву Житлово-комунального підприємства "Галицьке" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості , -
21.11.2018 року до Рівненського міського суду Рівненської області надійшла заява Житлово-комунального підприємства "Галицьке" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
Відповідно до ч.5 ст.165 ЦПК України у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня надходження такої заяви, крім випадків подання заяви про видачу судового наказу в електронній формі до боржника, який має офіційну електронну адресу, звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи - боржника.
Однак, відповідно до інформації відділу обліку моніторингу про реєстрацію місця проживання ГУДМС УДМС України в Рівненській області від 04 грудня 2018 року, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживав за вказаною адресою, АДРЕСА_1, знятий з реєстрації 25.05.2008 року, як померлий.
У відповідності до п.4 ч.1 ст.165 ЦПК України суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо наявні обставини, передбачені частиною першою ст. 186 цього Кодексу.
Положеннями п. 6 ч. 1 ст. 186 ЦПК України визначено, що суддя відмовляє у відкритті провадження, якщо настала смерть фізичної особи або оголошено її померлою чи припинено юридичну особу, які звернулися із позовною заявою або до яких пред"явлено позов, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
Враховуючи вищевикладене, приходжу до переконання, що слід відмовити Житлово-комунальному підприємству "Галицьке" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 165, 186, 353 ЦПК України,
Відмовити Житлово-комунальному підприємству "Галицьке" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Цивільно процесуальним кодексом.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Рівненського апеляційного суду або через Рівненський міський суд Рівненської області протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя -