Справа № 2а - 353/10
10 лютого 2010 року суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області - Прасолов В.М., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 до Управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради про визнання дій незаконними, покладення зобов'язання, -
До Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу 30 листопада 2009 року надійшов адміністративний позов ОСОБА_2 до Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради про визнання дій незаконними, покладення зобов'язання, який був поданий з порушенням вимог ст. 106 КАС України.
У зв'язку з неналежним оформленням, судом згідно ухвали від 1 грудня 2009 року, позов було залишено без руху, а позивачці наданий строк до 10 січня 2010 року для усунення вказаних недоліків.
Однак, в зазначений строк, позивачка недоліки не усунула, а тому суд вважає, що поданий позов, згідно зі ст. 108 ч. 3 п. 1 КАС України, належить поверненню позивачці.
Керуючись ст. 108 КАС України, -
Повернути адміністративний позов ОСОБА_2 до Управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради про визнання дій незаконними, покладення зобов'язання позивачці.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.
Суддя В.М. Прасолов