про відкриття апеляційного провадження
28 листопада 2018 року м. Миколаїв
Суддя Миколаївського апеляційного суду ОСОБА_1 , вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_2 на вирок Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 18 жовтня 2018 року, яким ОСОБА_2 визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України,
до Миколаївського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга обвинуваченої ОСОБА_2 на вирок Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 18 жовтня 2018 року.
Апеляційна скарга обвинуваченої подана з дотриманням порядку і строку апеляційного оскарження згідно із ст. 395 КПК України.
Форма та зміст апеляційної скарги відповідає вимогам ст. 396 КПК України та підписана апелянтом, до неї додані копії в кількості, достатньої для її надіслання учасникам судового провадження. Дане судове рішення підлягає оскарженню в апеляційному порядку.
Із змісту апеляційної скарги вбачається, що підстав для залишення даної скарги без руху, для її повернення або інших обставин, які перешкоджають апеляційному провадженню, немає. Отже, для перевірки викладених в апеляційній скарзі доводів вона може бути прийнята до розгляду.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 398, 401 КПК України, -
відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченої ОСОБА_2 на вирок Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 18 жовтня 2018 року.
Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та інформацію про права та обов'язки надіслати всім учасникам судового провадження.
Копію апеляційної скарги обвинуваченої надіслати прокурору, захиснику ОСОБА_3 , потерпілій ОСОБА_4 та представнику потерпілого ТОВ «Сільпо-Фуд» ОСОБА_5 .
Роз'яснити прокурору, захиснику ОСОБА_3 , потерпілій ОСОБА_4 та представнику потерпілого ТОВ «Сільпо-Фуд» ОСОБА_5 , що до 3 грудня 2018 року вони мають право подати заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Миколаївського
апеляційного суду ОСОБА_6