Ухвала від 21.11.2018 по справі 826/14931/18

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

21 листопада 2018 року м. Київ № 826/14931/18

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Аверкової В.В., розглянувши у спрощеному позовному провадженні клопотання позивача про зупинення провадження в адміністративній справі

за позовомОСОБА_1

доУправління соціального захисту населення Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області

провизнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Управління соціального захисту населення Військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 вересня 2018 року відкрито провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

До Окружного адміністративного суду міста Києва 16 листопада 2018 року надійшло клопотання позивача про зупинення провадження у справі до набрання законної сили рішенням у справі №225/6409/18. В обґрунтування вказаного клопотання позивач зазначає, що на розгляді в Дзержинському міському суді Донецької області перебуває справа №222/6409/18 за позовом ОСОБА_1 до Обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" в особі Виробничої одиниці "Дзержинськтепломрежа" про захист прав споживачів. Позивачем також зазначено, що позовні вимоги ґрунтуються на доводах про відсутність заборгованості по особовому рахунку 2614 позивача за послуги центрального опалення у розмірі 7 259,25 грн станом на 01 травня 2017 року.

Дослідивши матеріали справи, суд зазначає наступне.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження у справі в разі об'єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об'єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

Ознайомившись з клопотанням позивача, суд приходить до висновку про наявність підстав для зупинення провадження у справі до набрання законної сили рішенням Дзержинського міського суду Донецької області у справі №225/6409/18/17.

Керуючись статтями 236, 241-243, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Зупинити провадження в адміністративній справі №826/14931/18 до набрання законної сили рішенням Дзержинського міського суду Донецької області у справі №225/6409/18/17.

2. Зобов'язати сторін невідкладно повідомити суд про набрання законної сили рішенням Дзержинського міського суду Донецької області у справі №225/6409/18/17.

3. Копію ухвали направити сторонам.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення в порядку, визначеному статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України і може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 292-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.В. Аверкова