Рішення від 12.11.2018 по справі 813/2588/18

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа №813/2588/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 листопада 2018 року

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Гулкевич І.З.,

секретар судового засідання Іванес Х.О.,

за участю : представника позивача ОСОБА_1, представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Статус МКС» до Державної фіскальної служби України, Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області про визнання протиправним та скасування рішень, зобов'язання вчинити дії,-

Встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Статус МКС» звернулося в суд з позовом до Державної фіскальної служби України, Головного управління ДФС у Львівській області в якому просить: визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області №713454/37123114 від 21.05.2018 р про відмову в реєстрації податкової накладної № 521 від 23.09.2017 та рішення комісії Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області №713456/37123114 від 21.05.2018 р про відмову в реєстрації податкової накладної № 705 від 30.09.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних; зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкові накладні №521 від 23.09.2017 та №705 від 30.09.2017 р в Єдиному реєстрі податкових накладних, складену Товариством з обмеженою відповідальністю “Статус МКС”.

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що відповідач безпідставно відмовив позивачу у реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, чим чинить перешкоди в господарській діяльності позивача.

У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав повністю з підстав викладених у позовній заяві, просить позов задовольнити.

Відповідач проти позову заперечив повністю з тих підстав, що податкові накладні відповідають критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених п.6 Наказу Міністерства фінансів України №567 від 13.06.2017 “Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, які є достатніми для зупинення податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному державного реєстрів податкових накладних”, та виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно УКТ ЗЕД 49.41. Також, в рішеннях про відмову у реєстрації податкових накладних вказано, що документи надані Товариством складені з порушенням законодавства, а саме розбіжність в сумах ПДВ у видаткових накладних, податкових накладних, та оплаті, відсутні рахунки фактури згідно яких проводилась оплата, відтак комісією Головного управління ДФС у Львівської області правомірно прийнятті рішення про відмову у реєстрації податкових накладних.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги заперечив, просив в задоволенні позову відмовити повністю.

Суд з'ясував обставини, якими обґрунтовуються позовні вимоги, а також ті, які мають значення для вирішення справи, повно, всебічно та об'єктивно дослідив докази у справі, та встановив наступне.

21 липня 2017 року між позивачем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Воркбуд» укладено договір про надання послуг (автобетононасосу) №2107-01.

На виконання умов договору 23.09.2017 р між позивачем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Воркбуд» відбулась господарська операція щодо надання послуг автобетононасосу на суму 7 930,00 грн, в тому числі ПДВ- 1 321,67 грн. За результатами господарської операції оформлено Акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №2309-01 від 23.09.2017 р.

30 вересня 2017 року між позивачем та Товариством з обмеженою відповідальністю «Воркбуд» відбулась господарська операція щодо надання послуг автобетононасосу на суму 9 600,00 грн, в тому числі ПДВ- 1 600 грн. За результатами господарської операції оформлено Акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №3009-10 від 30.09.2017 р.

Відповідно до п.187.1 ст.187 ПК України, позивачем оформлено податкові накладні №521 від 23.09.2017 р на суму вартості наданих послуг 7 930,00 грн, в тому числі ПДВ - 1 321,67 грн та податкову накладну №705 від 30.09.2017 р на суму вартості наданих послуг - 9 600,00 грн, в тому числі ПДВ - 1600 грн і направлено їх в установлені законом строки для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Після направлення податкових накладних для реєстрації Товариством отримано квитанції про прийняття податкових накладних та зупинення їх реєстрації з підстав того, що податкові накладні не відповідають критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Наказу № 567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 49.41.

17 травня 2018 року позивачем направлено на адресу Галицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по податкових накладних, реєстрацію яких зупинено. У цьому повідомлені позивач надав пояснення щодо фактичних умов, реальності та правомірності здійснення господарських операцій по податкових накладних від 23.09.2017 року № 521 та від 30.09.2017 року № 705, а також копії відповідних первинних документів.

21 травня 2018 року Комісією Головного управління ДФС у Львівській області прийняті рішення № 713454/37123114 та № 713456/37123114 про відмову в реєстрації податкових накладних 23.09.2017 року № 521 та від 30.09.2017 року № 705.

Не погодившись з таким рішеннями податкового органу, позивач звернувся до суду за захистом своїх прав.

Даючи правову оцінку спірним правовідносинам, судом враховано наступні обставини справи та норми чинного законодавства.

Відповідно до п.201.16 ст.201 ПК України (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин), реєстрація податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2 статті 74 цього Кодексу.

Як передбачено підп.201.16.1 п.201.16 цієї ж статті, у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної / розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування зазначаються:

а) порядковий номер та дата складення податкової накладної / розрахунку коригування;

б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування;

в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Згідно з п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року за №567 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 року за № 753/30621 (в редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин), моніторинг податкової накладної / розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями:

1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній / розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

2) відсутність (анулювання, призупинення) ліцензій, виданих органами ліцензування, які засвідчують право суб'єкта господарювання на виробництво, експорт, імпорт, оптову і роздрібну торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними підпунктами 215.3.1та 215.3.2 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Податкового кодексу України (далі - Кодекс), стосовно товарів, які зазначені платником податку у податковій накладній, поданій на реєстрацію в Реєстрі.

Згідно з Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Перелік), у розрізі Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних:

1) для критерію, зазначеного у підпункті 1 пункту 6 Критеріїв: договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством;

2) для критерію, зазначеного в підпункті 2 пункту 6 Критеріїв: договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи, інвентаризаційні описи, у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Як вбачається із змісту наявних квитанцій про зупинення реєстрації податкової накладної, контролюючим органом, всупереч вимогам підп.201.16.1 п.201.16 ст.201 ПК України, не зазначено конкретного критерію чи критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатнього для зупинення реєстрації податкової накладної. Також, не зазначено, які саме документи згідно Вичерпного переліку слід надати до перевірки, що були б достатні для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Дані обставини свідчать про те, що таке рішення відповідача не відповідає критеріям чіткості та зрозумілості акта індивідуальної дії суб'єкта владних повноважень, що перешкоджає платнику податків своєчасно та в повній мірі виконати свої обов'язки та скористатись своїми правами, передбаченими чинним податковим законодавством, яким врегульовано порядок реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних.

В свою чергу, позивачем було подано контролюючому органу документи про підтвердження реальності здійснення операцій по податкових накладних реєстрацію яких було зупинено, зокрема було подано документи на підтвердження здійснення операцій. Так, на підтвердження здійснення господарської операції з надання послуг по податковій накладні №521 від 23.09.2017 р надано : договір №2107-01 про надання послуг від 21.07.2017 р; акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №2309-01 від 23.09.2017 р; відомість по залишковій вартості основних засобів; картка рахунок №361 за 23.09.2017 - 29.05.2018 р; по податковій накладній №705 від 30.09.2017 р : договір №2107-01 про надання послуг від 21.07.2017 р; акт здачі-приймання робіт (надання послуг) №3009-10 від 30.09.2017 р; відомість по залишковій вартості основних засобів; картка рахунку №361 за 23.09.2017 р - 29.05.2017 р.

Як передбачено п.21 вищенаведеного Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року за №117(чинного на момент прийняття оскаржуваних рішень), підставами для прийняття комісіями контролюючих органів рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування є:

- ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено;

- ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту 4 пункту 13 цього Порядку;

- надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства.

21 травня 2018 року Комісією Головного управління ДФС у Львівській області прийняті рішення № 713454/37123114 та № 713456/37123114 про відмову в реєстрації податкових накладних 23.09.2017 року № 521 та від 30.09.2017 року № 705.

Підставою для відмови у реєстрації податкових накладних є : надання платником податків копій документів, які складені з порушенням законодавства, а саме : розбіжність в сумах ПДВ у видаткових накладних, податкових накладних та оплаті; відсутність рахунків-фактур, згідно яких проводилась оплата.

Однак, з такими твердженнями податкового органу суд не погоджується, виходячи з наступного.

Як вбачається з Акту здачі-приймання робіт (надання послуг) №2309-01 від 23.09.2017 р вартість наданих послуг становить 7 930,00 грн, в тому числі ПДВ - 1 321,67 грн. Податкову накладну №521 від 23.09.2017 р оформлено на таку ж саму суму вартості наданих послуг - 7 930,00 грн, в тому числі ПДВ-1 321,67 грн.

Оплати за послуги автобетононасосу, надані згідно Акту здачі-приймання робіт (надання послуг) №2309-01 від 23.09.2017 р ТзОВ «Воркбуд» не здійснювало, на підтвердження чого позивачем надано контролюючому органу - картку рахунку №361 за 23.09.2017 р - 29.05.2018 р, з якої вбачається факт обліку заборгованості ТзОВ «Аоркбуд» перед ТзОВ «Статус МКС».

Аналогічно згідно Акту здачі-приймання робіт (надання послуг) №3009-10 від 30.09.2017 р вартість наданих послуг становить 9 600 грн, в тому числі 1 600 грн ПДВ. Податкову накладну №705 від 30.09.2017 р ТзОВ «Воркбуд» також не здійснювало, що підтверджується карткою рахунку №361 за 23.09.2017 р - 29.05.2018 р, з якої вбачається факт обліку заборгованості ТзОВ «Воркбуд» перед ТзОВ «Статус МКС».

Таким чином, доводи контролюючого органу про розбіжність в сумах ПДВ у видаткових накладних, податкових накладних та оплаті не відповідають дійсності.

Окрім того, суд зазначає, що у податкових накладних №521 від 23.09.2017 р та №705 від 30.09.2017 р відображено не факт постачання товарів, а факт надання послуг, які самим Товариством не придбавалось.

Відтак, податковий орган неправомірно дійшов висновку про зупинення реєстрації податкових накладних, а в подальшому винесенні спірних рішень про відмову у реєстрації вищезазначених податкових накладних.

Відповідач, у відповідності до вимог ч.2 ст.77 КАС України, не надав суду жодних доказів, які б підтверджували обставини того, що платником податку надано документи, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ГУ ДФС у Львівській області рішення про реєстрацію податкових накладних.

За таких обставин, суд вважає, що оскаржувані рішення відповідача про відмову в реєстрації податкових накладних не відповідають передбаченим ч.2 ст.2 КАС України критеріям обґрунтованості та пропорційності індивідуального акта суб'єкта владних повноважень, а тому такі рішення є протиправним.

Щодо позовної вимоги про зобов'язання Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних відповідні податкові накладні, суд зазначає наступне.

Відповідно до вимог п. 201.1, 201.10 ст. 201 ПК України реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних віднесено до обов'язків платника податків.

У той же час, наведені норми розраховані на відсутність спірних правовідносин, позаяк у випадку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування механізм її подальшої реєстрації в ЄРПН є іншим.

Згідно із підпунктом 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 ПК, податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій: а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Аналогічні положення закріплено в пункті 28 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117.

При цьому, згідно з нормами п.п. 19, 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1246, податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

У разі надходження до ДФС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.

Отже, реєстрація в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування, реєстрацію якої попередньо було зупинено, є повноваженням ДФС.

Як встановлено судом, підтверджено матеріалами справи і не спростовано відповідачами, надані позивачем документи підтверджували реальність здійснення господарських операцій по поданих податкових накладних. Документи складені з дотриманням вимог законодавства і були достатніми для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Обставин, які б унеможливлювали реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, судом не встановлено.

Європейський суд з прав людини у рішенні від 13 січня 2011 р. в справі "Чуйкіна проти України" (CASE OF CHUYKINA v. UKRAINE, заява № 28924/04) констатував: "50. Суд нагадує, що процесуальні гарантії, викладені у статті 6 Конвенції, забезпечують кожному право звертатися до суду з позовом щодо своїх цивільних прав та обов'язків. Таким чином стаття 6 Конвенції втілює право на суд", в якому право на доступ до суду, тобто право ініціювати в судах провадження з цивільних питань становить один з його аспектів (рішення від 21 лютого 1975 року у справі "Голдер проти Сполученого Королівства" (Golder v. theUnitedKingdom, пп. 2836, Series A № 18). Крім того, порушення судового провадження саме по собі не задовольняє усіх вимог пункту 1 статті 6 Конвенції. Ціль Конвенції гарантувати права, які є практичними та ефективними, а не теоретичними або ілюзорними. Право на доступ до суду включає в себе не лише право ініціювати провадження, а й право отримати "вирішення" спору судом. Воно було б ілюзорним, якби національна правова система Договірної держави дозволяла особі подати до суду цивільний позов без гарантії того, що справу буде вирішено остаточним рішенням в судовому провадженні. Для пункту 1 статті 6 Конвенції було б неможливо детально описувати процесуальні гарантії, які надаються сторонам у судовому процесі провадженні, яке є справедливим, публічним та швидким, не гарантувавши сторонам того, що їхні цивільні спори будуть остаточно вирішені (рішення у справах "Мултіплекс проти Хорватії" (Multiplex v. Croatia), заява № 58112/00, п. 45, від 10 липня 2003 року, та "Кутіч проти Хорватії" (Kutic v. Croatia), заява № 48778/99, п. 25, ECHR 2002-II) ".

З метою відновлення прав та інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду, та з метою дотримання судом гарантій на те, що спір між сторонами буде остаточно вирішений, суд дійшов висновку про необхідність зобов'язання Державної фіскальної служби України зареєструвати податкові накладні позивача № 521 від 23 вересня 2017 р. та податкову накладну №705 від 30 вересня 2017 р в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Тому, суд приходить до висновку про підставність та обґрунтованість позовних вимог позивача, а тому позов підлягає задоволенню повністю.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 2 статті 77 КАС України встановлено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ч.1,3 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись ст.ст. 19-20, 22, 25-26, 90, 139, 229, 241-246, 250, 251, 255, 295, пп. 15.5 п.15 розділу VII “Перехідні положення” КАС України, суд -

Вирішив:

Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України №713454/37123114 від 21.05.2018 р про відмову в реєстрації податкової накладної № 521 від 23.09.2017 та рішення комісії Державної фіскальної служби України №713456/37123114 від 21.05.2018 р про відмову в реєстрації податкової накладної № 705 від 30.09.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зобов'язати ДФС України зареєструвати податкові накладні №521 від 23.09.2017 та №705 від 30.09.2017 р в Єдиному реєстрі податкових накладних, складену Товариством з обмеженою відповідальністю “Статус МКС”.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код ЄДРПОУ 39292197) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Статус МКС» (вул. Зелена, 238 Б, м. Львів, 79035) судовий збір в сумі 1 762,00 грн (одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні).

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області (79003, м. Львів, вул. Стрийська,35, код ЄДРПОУ 39462700 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Статус МКС» (вул. Зелена, 238 Б, м. Львів, 79035) судовий збір в сумі 1 762,00 грн (одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні).

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення виготовлено 16 листопада 2018 року.

Суддя Гулкевич І.З.