Ухвала від 09.11.2018 по справі 805/5176/18-а

ПЕРШИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

09 листопада 2018 року справа №805/5176/18-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Перший апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: Міронової Г.М., Арабей Т.Г., Геращенка І.В., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 07 серпня 2018 року у справі № 805/5176/18-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Донбас Якість» до Головного управління ДФС у Донецькій області про скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

До Першого апеляційного адміністративного суду 09 жовтня 2018 року надійшла адміністративна справа № 805/5176/18-а з апеляційною скаргою Головного управління ДФС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 07 серпня 2018 року.

Ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 12 жовтня 2018 року апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 07 серпня 2018 року у справі № 805/5176/18-а залишено без руху та встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху (а.с. 121-122).

Копія ухвали апелянтом отримана 23.10.2018 року, що підтверджує рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с. 124).

02 листопада 2018 року до суду від апелянта надійшло клопотання, в якому він просить продовжити строк для усунення недоліків апеляційної скарги, викладених в ухвалі суду від 12.10.2018 року строком на 40 днів. Суд звертає увагу на те, що ухвалою Першого апеляційного адміністративного суду від 12 жовтня 2018 року вже було розглянуто зазначене клопотання та відмовлено у задоволенні клопотання апелянта про відстрочення сплати судового збору та продовження строку на усунення недоліків.

Таким чином, у встановлений судом строк недоліки апеляційної скарги усунуті не були, судовий збір за подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції не сплачено, що підтверджується довідкою про відсутність даних в реєстрі підтверджень оплат із Казначейства про зарахування судового збору.

Відповідно до ч. 2 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 296 цього Кодексу, застосовуються положення ст. 169 цього Кодексу.

За приписами п.1 ч.4 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Відповідно до ч. 6 ст. 298 Кодексу адміністративного судочинства України про повернення апеляційної скарги постановляється ухвала, яка може бути оскаржена в касаційному порядку.

У зв'язку із невиконанням ухвали Першого апеляційного адміністративного суду від 12 жовтня 2018 року, суд дійшов висновку про необхідність повернення апеляційної скарги Головного управління ДФС у Донецькій області.

Керуючись ст. 169, 296, 298, 325, 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління ДФС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 07 серпня 2018 року у справі № 805/5176/18-а - повернути апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне судове рішення складено 09 листопада 2018 року.

Колегія суддів Г.М. Міронова

Т.Г. Арабей

І.В. Геращенко