Ухвала від 04.10.2018 по справі 592/7622/18

Справа № 592/7622/18

Провадження № 2/592/2561/18

УХВАЛА

підготовчого судового засідання

04 жовтня 2018 року м.Суми

Ковпаківський районний суд м. Суми у складі:

головуючого - судді Корольової Г.Ю.,

за участю секретаря Клюшник В.Г.,

позивача ОСОБА_1,

представника відповідача ОСОБА_2,

розглянувши в підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про захист честі, гідності, та ділової репутації й відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_3 про захист честі, гідності, та ділової репутації й відшкодування моральної шкоди.

Ухвалою Ковпаківського районного суду м. Суми від 03.07.2018 провадження у зазначеній справі було відкрито, та справу призначено до підготовчого засідання.

Позивач у підготовчому судовому засіданні просив призначити справу до судового розгляду.

Представник відповідача у підготовчому судовому засіданні просив призначити справу до судового розгляду.

Суд, ознайомившись з матеріалами позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки, до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 197, 200 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про захист честі, гідності, та ділової репутації й відшкодування моральної шкоди.

Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 15 годину 00 хвилин 05 листопада 2018 року у залі судових засідань Ковпаківського районного суду м. Суми № 21, про що повідомити сторін по справі.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення та окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя Г.Ю. Корольова

Попередній документ
77303914
Наступний документ
77303916
Інформація про рішення:
№ рішення: 77303915
№ справи: 592/7622/18
Дата рішення: 04.10.2018
Дата публікації: 25.10.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Ковпаківський районний суд м. Суми
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про захист немайнових прав фізичних осіб; Спори про захист честі, гідності та ділової репутації
Розклад засідань:
21.02.2020 13:30 Ковпаківський районний суд м.Сум
16.03.2020 16:00 Ковпаківський районний суд м.Сум
02.04.2020 16:00 Ковпаківський районний суд м.Сум
22.04.2020 16:00 Ковпаківський районний суд м.Сум
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОРОЛЬОВА Г Ю
суддя-доповідач:
КОРОЛЬОВА Г Ю
відповідач:
Сагач Анатолій Григорович
позивач:
Фролков Андрій В'ячеславович