Справа № 509/4426/18
26 вересня 2018 року Овідіопольський районний суд Одеської області у складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання слідчого СВ Овідіопольського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області ОСОБА_3 про арешт майна,-
25 вересня 2018 року до слідчого судді Овідіопольського районного суду в Одеській області звернувся слідчий з вищевказаним клопотанням, з якого вбачається, що В провадженні СВ Овідіопольського ВП ГУНП України в Одеській області знаходяться матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № 12018160380001993 від 23.09.2018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 22.09.2018 виїздом на місце події СОГ Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, за повідомленням № 15218 від 22.09.2018, встановлено особу громадянина ОСОБА_4 , у якого за місцем мешкання, за адресою: АДРЕСА_1 , виявлено згортки паперу в кількості 9-ти штук, із речовиною рослинного походження зеленого кольору по типу канабіс.
Так, 22.09.2018, отримавши добровільну згоду громадянина ОСОБА_4 , який є користувачем (орендарем) приміщення, слідчим проведено огляд квартири АДРЕСА_2 . В ході якого, виявлено та вилучено:
1) 9-ть згортків паперу із речовиною рослинного походження, зеленого кольору, в сухому стані, із специфічним запахом - упаковано в спец пакет № 4425556;
2) Верхня частина пластикової пляшки із нагаром речовини коричневого кольору та пластиковий контейнер жовтого кольору, формою «яйце», в якому наявний металевий предмет із нагаром речовини коричневого кольору - упаковано в спец пакет № EXP 0306014
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 131-132, 170-171 КПК України,
Клопотання задовольнити.
Накласти арешт на вказане майно в клопотання, а саме: 9-ть згортків паперу із речовиною рослинного походження, зеленого кольору, в сухому стані, із специфічним запахом - упаковано в спец пакет № 4425556; Верхня частина пластикової пляшки із нагаром речовини коричневого кольору та пластиковий контейнер жовтого кольору, формою «яйце», в якому наявний металевий предмет із нагаром речовини коричневого кольору - упаковано в спец пакет № EXP 0306014.;
Направити арештовані предмети на необхідні експертні дослідження та подальше зберігання здійснювати в камері зберігання речових доказів Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, до винесення рішення судом.
Ухвала може бути оскаржена до палати по кримінальним справам Апеляційного суду Одеської області на протязі 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1