Ухвала від 03.09.2018 по справі 807/737/18

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

03 вересня 2018 рокум. Ужгород№ 807/737/18

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Маєцька Н.Д. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Закарпатського обласного військового комісаріату (Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Бородіна, 22), Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області (Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Народна, буд. 4) про зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Закарпатського обласного військового комісаріату, Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, яким просить: 1) Зобов'язати відповідача № 1 - суб'єкта владних повноважень Закарпатський обласний військовий комісаріат вчинити певні дії - надати відповідачу № 2 в особі Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області відомості (довідку) з галузевого державного архіву Міністерства оборони України про посадовий оклад начальника 1517 будівельно-монтажної дільниці ІІ управління начальника робіт ПРИКВО Збройних сил України станом на 01 січня 2018 року для перерахунку та виплати пенсії військовому пенсіонеру ОСОБА_1 , починаючи з 01 січня 2018 року; 2) Зобов'язати відповідача № 2 - суб'єкта владних повноважень в особі Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області вчинити певні дії - здійснити на підставі належної довідки відповідача № 1 про грошове забезпечення начальника 1517 будівельно-монтажної дільниці ІІ управління начальника робіт ПРИКВО Збройних сил України станом на 01 січня 2018 року, перерахунок пенсії військовому пенсіонеру ОСОБА_1 , починаючи з 01 січня 2018 року; 3) Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення різниці між сумою попереднього розміру пенсії станом на 01 січня 2018 року та перерахованої пенсії у відповідності до посадового окладу начальника 1517 будівельно-монтажної дільниці ІІ управління начальника робіт ПРИКВО Збройних сил України за період починаючи з 01 січня 2018 року по 01 липня 2018 року.

Ухвалою судді від 20 липня 2018 року позовну заяву було залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.

Ухвалою судді від 22 серпня 2018 року продовжено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, встановлених ухвалою від 20 липня 2018 року.

Недоліки позовної заяви позивачем було усунуто.

Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 КАС України.

Дану позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, позовну заяву подано з дотриманням правил підсудності.

Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлені КАС України, відсутні.

Відповідно до приписів статей 12, 257, 262 КАС України та враховуючи характер Відповідно до приписів статей 12, 257, 262 КАС України та враховуючи характер спірних правовідносин, предмет доказування та склад учасників, а також інші обставини, які мають значення для вирішення даної справи розгляд адміністративної справи буде проводитися в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись статтями 171, 257, 262 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду.

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області (Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Народна, буд. 4) про зобов'язання вчинити дії.

Розгляд справи провести за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Судове засідання провести 01 жовтня 2018 року о 10:00 годині за адресою: м. Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, буд. 21.

Встановити відповідачам строк для подання відзиву на позовну заяву - протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження. Відповідно до вимог ч. 3, 4 ст. 162 КАС України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. До відзиву додаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 6 ст. 162 КАС України). Відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Встановити позивачеві п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи. Відповідь на відзив подається до суду разом із документами, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Встановити відповідачам п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи. Заперечення подається до суду разом із документами, що підтверджують надіслання (надання) заперечення і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Ухвалу направити учасникам справи.

З інформацією по справі учасники можуть ознайомитися за веб-адресою: http://adm.zk.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади.

Справу буде розглянуто суддею Маєцькою Н.Д. одноособово.

Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена лише з підстав порушення судом правил підсудності до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Закарпатський окружний адміністративний суд.

СуддяН.Д. Маєцька

Попередній документ
76184770
Наступний документ
76184773
Інформація про рішення:
№ рішення: 76184771
№ справи: 807/737/18
Дата рішення: 03.09.2018
Дата публікації: 20.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Закарпатський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл