3/134/335/2018 Справа №: 134/1047/18
17 серпня 2018 року Суддя Зарічанський В. Г.
Крижопільського районного суду Вінницької області
розглянувши матеріали, які надійшли від Крижопільського відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2.
Раніше не притягувався до адміністративної відповідальності .
За ст. 130 ч. 1 КУпАП.
31.07.2018 о 22 год. 20 хв. на а/д Крижопіль - Городківка водій ОСОБА_1 керував мопедом VIPER WIND в стані алкогольного спяніння. Огляд на стан спяніння зі згоди водія проводився у встановленому законом порядку із застосуванням приладу Драгер в присутності двох свідків .
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 ч. 1 КУпАП.
ОСОБА_1, будучи належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, в судове засідання не зявився, про причини неявки не повідомив, клопотання про відкладення розгляду справи не подав.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні вищевказаного адміністративного правопорушення підтверджена зібраними у справі доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, серії БД № 365610 від 31.07.2018, щодо порушення ОСОБА_1 п. 2.9а Правил дорожнього руху України, поясненням самого правопорушника, згідно якого він випив та керував скутером, результатом огляду, який показав 1,30%, актом оглядом на стан алкогольного спяніння з використанням спеціальних технічних засобів, письмовим поясненням свідка, та відео диском.
На підставі вищевказаного суддя доходить до висновку, що вказане у протоколі адміністративне правопорушення мало місце, і ОСОБА_1 винен у його вчиненні, та вважає необхідним піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.
Керуючись ч. 1 ст. 130 КУпАП, суддя
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 10200 (десять тисяч двісті) гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік за ст. 130 ч. 1 КУпАП.
Стягнути з ОСОБА_1 352 (триста пятдесят дві) гривні 40 копійок судового збору.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Вінницької області в 10-ти денний строк з дня винесення постанови.
Суддя: